Watchguard'ın Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Gelir Direktörü Hojin Kim Oldu

PAYLAŞ
Watchguard'ın Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Gelir Direktörü Hojin Kim Oldu
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Tümleşik siber güvenlik alanında küresel bir lider olan WatchGuard® Technologies ’in yeni Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Kazanç Direktörü HoJin Kim oldu. BT kanal organizasyonlarını idareme ve geliştirme mevzusunda 25 seneyi aşkın tecrübeye sahip olan HoJin, firmanın dünya çapındaki satış organizasyonunu idareyecek ve kazanç çoğalışını sağlamaktan mesul olacak. 

Tümleşik siber güvenlik alanında küresel bir lider olan WatchGuard® Technologies, HoJin Kim ’in firmanın yeni Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Kazanç Direktörü olduğunu duyurdu. HoJin Kim bu misyonda WatchGuard ’ın dünya çapındaki satış organizasyonuna idarerken, kazanç çoğalışını sağlamaktan, küresel satış organizasyonunu ölçeklendirmekten ve genişletmekten mesul olacak. HoJin Kim, aynı zamanda, WatchGuard ’ın Tümleşik Güvenlik Platformu çerçevesinin MSP topluluklarında özümsenmesini sağlama vazifesini de üstlenecek. Daha evvel Channel Company CRO ’su olarak vazife yapan HoJin Kim, BT kanal organizasyonlarını idareme ve geliştirme mevzusunda 25 seneyi aşkın tecrübeye sahip. 

“HoJin Kim Liderlik Takımımız İçin Müthiş Bir Oyuncu”

“HoJin Kim ’in MSP topluluğu için güvenlik platformu sağlayıcısı olmak biçimindeki işletme vizyonumuzu süratlendirmeye müteveccih katkılarını görmek için sabırsızlanıyorum.” diyen WatchGuard Technologies CEO ’su Prakash Panjwani, “HoJin Kim ’in kanal sanayisinin tüm güzergahlarındaki derin tecrübeyi, güvenlik piyasası hakkındaki bilgisiyle birleşiyor. MSP ekosistemimizi genişletmeye ve Tümleşik Güvenlik Platformu çerçevemizin özümsenmesini sağlamaya odaklandığımız bir sonraki sihrime düzeyimize girerken bu gidişat HoJin Kim ’i WatchGuard için daha ehemmiyetli hale getiriyor. HoJin Kim, liderlik takımımız için müthiş bir oyuncu ” dedi.

 

Sean Price ’a, WatchGuard ’daki yedi senelik müthiş hizmeti için teşekkür eden Prakash Panjwani, “WatchGuard için mucizevi bir sihrime ve MSP topluluğumuzla güçlü ilişkiler kurma yolculuğunda harika zaman geçirdik. Bu geçiş sürecinde beraber yakın bir biçimde çalıştık. Sean Pirce ’a şahsi ve profesyonel olarak bundan sonraki süreç için en iyisini diliyorum.” açıklamasında bulundu.

“Bu Toplulukla Beraber Çalışma Fırsatına Sahip Olmaktan Onur Dinliyorum”

WatchGuard ’a katılmadan evvel The Channel Company, SonicWall, Samsung, Hewlett Packard Enterprise, Juniper Networks ve IBM gibi küresel firmalarda vazife alan HoJin Kim, “WatchGuard ’a katıldığım için çok coşkuluyum. Kariyerimi kanalın her alanında çalışarak geçirdim ve WatchGuard ’ın Tümleşik Güvenlik Platformu yaklaşımıyla MSP ’yi faalleştirmeye odaklanması, sektörün siber güvenlik civarında galibiyetli olmak için bütün de gereksinim dinlediği şey,” açıklamasında bulundu. WatchGuard Technologies ’in yeni Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Kazanç Direktörü HoJin Kim, “Firmanın faaliyette olduğu 25 seneyi aşkın vakit süresince WatchGuard, güven, dinleme ve yenilik yoluyla zafere erişen takdire şayan bir iş ortağı topluluğu oluşturdu. Bu galibiyeti uzun seneler süresince sürdürmek için bu toplulukla beraber çalışma fırsatına sahip olmaktan onur dinliyorum.” dedi.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı