World of Warcraft: Dragonflight'a Ejderha Kavmi güncellemesi geliyor

PAYLAŞ
World of Warcraft: Dragonflight'a Ejderha Kavmi güncellemesi geliyor
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Oyuncular, kararlı bir Chromie ile zaman yollarındaki anormallikleri düzenleme serüvenlerine başlarken gelecek kapıda görünüyor. Bir sonraki Ejderha Kavmi aktüellemesi 10.1.7 yakında yama test bölgesinde YTB yayınlanacak ve şunları kapsayacak:

 

DEVAM EDEN HİKÂYE MİSYONLARI VE HİKÂYE TANITIMI

Devam eden hikâyelerin bir sonraki kısımları çıkacak ve bu senenin ilerleyen yarıyıllarında gelecek olan 10.2 aktüellemesindeki içeriklere zemin hazırlayacak. Oyuncular ayrıca Yine İşleyen Tyr vazife serisinin sonraki kısımlarına da kendilerini hazırlayabilirler. Son olarak Zaman Çatlakları 10.1.5 aktiflikleri sırasında, kavmin zaman yollarına yaptığı baskınlara çözüm getirmek isteyen Bronz Ejderha Kavmi misyonları oynanabilir olacak!

 

BAKİLİĞİN ŞAFAĞI – HEROIC GÜÇLÜĞÜ

Bronz ejderhaların ezelî düşmanı Baki Ejderha Kavmi, Zaman Sureti Nozdormu ’nun Murozond ’a mutasyonunu tetikleyerek son amaçlarına erişmek için çok mücadele verdi.  Sekiz işveren kapsayan ve sadece Mythic güçlüğüne sahip bu mega zindan, iki adet sıraya koyulabilir Heroic güçlük seviyesindeki zindana parçalanacak. 

 

YENİ GENEL AMAÇLAR: Rüya Dalgaları

Var olan muhtelif Ejderha Kavmi bölgeleri, Rüya ile geçimli hâle gelip bölgedeki tüm ender eşyaların ve dünya misyonlarının özel bir para üniteyi düşürmesine neden olacak. Bu para üniteyi, bölgedeki kuvvetlendirmeleri aktifleştirmek ve Zaman Yarıklarına eş Uyanan Rüya istila hadiselerini tetiklemek için kullanılabilir.  Rüya ile kuvvetlendirilmiş ender eşyalar ayrıca teçhizat jetonları Forbidden Reach ’teki ender eşyaların düşürdüğü jetonlara eş düşürerek onları ikincil kişilikler ya da yeni ve geri dönen oyuncular için harika bir yetişme donanımı kaynağı yapıyor.

 

YENİ ÖZELLEŞTİRMELER

Oyuncuların sınaması için bir hayli yeni özelleştirme sunulacak:

Nebi Velen ’in yer aldığı özel bir vazife serisini bitiren Draenei oyuncuları için yeni Man ’ari Eredar özelleştirmesi. Gece Elfi ve Forsaken için yadigâr zırhı ve alakalı kilit açma vazife serileri. Yeni yadigâr zırhının yanı gizeme Gece Elfi oyuncuları için ilave surat ve beden hırpalamaları ve Forsaken oyuncuları için yeni deri renkleri gelecek.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı