World War 3'de Hudutlu Süreli Faallik Modu: HÂKİMİYET başladı!

PAYLAŞ
World War 3'de Hudutlu Süreli Faallik Modu: HÂKİMİYET başladı!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Stratejisel Nişancı Oyunu WW3 ’de, hakimiyeti ele geçirerek Deagle Dominator silah şemasının kilidini açabileceğiniz Hâkimiyet Modu, 18 Ocak – 1 Şubat tarihleri arasında ulaşma sarih olacak.

Artık hakimiyeti ele geçirmenin süreyi geldi. Misyon ve çatışma seni çağırıyor: Hedef noktaların hakimiyeti için savaş ve Deagle Dominator silah şeması dahil özel mükâfatların kilidini aç! 

HUDUTLU SÜRELİ MOD: HÂKİMİYET

Hâkimiyet modu şiddetli muharebelere, yakın mesafeli çatışmalara ve hedef noktaların ele geçirilmesine odaklanan, 15 oyunculu iki ekibin gayret ettiği reyin modudur.

Emel, haritadaki stratejik konumların hakimiyetini ele geçirmektir. Yakınlardaki düşmanları geri püskürtmek ve hedef noktanın yakınında durarak bölgeyi ekibiniz için ele geçirmek en ehemmiyetli iki anahtar olacaktır. Üç hedef noktanın hakimiyetini ele geçiren ekip galibiyete erişir ve karşılaşma biter. 

Ekip Rakamı: 2 Oyuncu Rakamı: 30 ekip başına 15 Haritalar: Berlin Ekipli Vefat Maçı, Varşova Ekipli Vefat Maçı, Moskova Ekipli Vefat Maçı ve Gobi Ekipli Vefat Maçı Kazanma Şartı: Hedef noktaları ele geçir ve elinizde yakala Ulaşım Aralığı: 18 Ocak – 1 Şubat, 2023

ÇABALAR VE MÜKÂFATLAR

Hâkimiyet modunda oynanacak karşılaşmaları kazanıp yeni gayret serisini bitirerek Hizmet Puanları HP, bir adet TP dayanağı kazanmak da muhtemel olacak. Ayrıca, yakın mesafeli çatışmalar için ideal, efsanevi bir yarı otomatik silaha ait özel ve ender bir altın yapılandırma olan Deagle Dominator silah şeması  da sizleri bekliyor.

3 Hâkimiyet karşılaşması kazanın: 100 Hizmet Puanı HP 9 Hâkimiyet karşılaşması kazanın: 1 adet 1 saatlik TP dayanağı 15 Hâkimiyet karşılaşması kazanın: 200 Hizmet Puanı HP 33 Hâkimiyet karşılaşması kazanın: Deagle Dominator Silah Şeması

Deagle Dominator için Deagle temel silah şeması bu senenin ilerleyen zamanlarında yayınlanacak bir aktüellemeyle fiyatsız olarak elde edilebilecek. Fırsatınız varken Deagle Dominator şemasını kapın ve temel versiyonundan evvel bu yaldızlı tarzla düşmana alan okuyun!

World War 3 artık Windows PC ’de WW3 Başlatıcısı ve Steam üzerinden fiyatsız oynanabilir.

 

Kaynak: adamnedio.com