Yeni Hazine Avı ve Nişancılık Oyunu HAWKED'ı Açık Beta'da ücretsiz keşfet!

PAYLAŞ
Yeni Hazine Avı ve Nişancılık Oyunu HAWKED'ı Açık Beta'da ücretsiz keşfet!
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

PvPvE hazine avı ve nişancılık oyunu HAWKED, Türkiye ve Arap dünyasıyla buluşmak için hazır! HAWKED, PC ’de Sarih Beta için hazır ve bu sefer herkes için tamamen fiyatsız. 3-17 Ağustos tarihleri arasında Fevriâlem ’e girmeye ve Sürgünada ’yı keşfetmeye, savaşmaya ve yağmalamaya hazırlanın.

Yayıncı The 4 Winds Entertainment ve Geliştirici MY.GAMES, yeni hazine avı nişancısı HAWKED ’un Türkiye ve Arap dünyasında Sarih Beta ’ya girdiğini duyurdu. HAWKED PC versiyonu Sarih Beta ’sı, 3 Ağustos ’tan 17 Ağustos ’a kadar Steam ve MGLauncher üzerini ulaşılabilir olacak. Takvimde yer alan Konsol ve PC platformları arası Sarih Beta için ilave ayrıntılar, ileri tarihte açıklanacak.  

#0. Sayı ile çıkan HAWKED serüveni Sarih Beta ile başlıyor. Reyin ilerledikçe yayınlanacak yeni Rakamlar oyunun hikâyesini geliştirip birliktesi büyük, sezonluk içerik aktüellemeleri getirecek. Eşkıya Bileti #0, Sarih Beta ’ya katılan tüm oyunculara fiyatsız verilecek. Bu savaş biletinde edinilen özel kozmetikler bakiye dek oyuncuda kalacak sıradan reyin ilerleyişi oyunun ana versiyonunda sıfırlanacak. 

HAWKED, üç şahsiyet ekiplerin Sürgünada denilen ıssız bir adadan eser çıkarmak için yarıştığı bir hazine avı ve nişancı oyunudur. Oyuncular başka bir deyişle Eşkıyalar yalnızca canavarlarla ya da öbür oyuncularla savaşarak, bulmacaları çözerek ve tuzaklardan kaçarak ulaşılabilen eserleri yollayabilmek için birbirleriyle yarışır. 

Eserleri zaferle adadan ilk yollayan ekip seansı kazanır. Oyuncular, her seanstan eli dolu dönebilmek için daha ufak hazineleri yollayabilir ve şahsiyetlerini geliştirmekte kullanabilecekleri kıymetli kaynaklarla adadan ölü ya da diri parçalamayı seçebilir.

 

Eşkıyaları Özelleştir

HAWKED ’da kişiliğini ayrıntılıca özelleştirebilirsin. Oyuncular muhtelif elbiseler, saç stilleri ve renklerinden oluşan devasa bir dolap ile şahsiyetlerinin görünüşlerini özelleştirebilirken eserler, ekipman ve dayanakları değişik biçimlerde kombinleyerek hayallerindeki hazine avcısını oluşturabilir ve oynayışlarına uydurabilirler. 

 

Eserler, Donanımlar ve Dahası

Adada bulunan eserler kuşanılabilir. Bu eserler, eğildiğinde çalılığa dönüşme kabiliyeti ya da yakındaki düşmanlara karşı altıncı his kazanma gibi pasif bonuslar verir. HAWKED ’da şu an 21 cins eser var. Oyuncular tek seferde üç eser birleştirebilir. Tüm eserler muhtelif enderlik seviyelerinde bulunabilir ya da bu seviyelere yükseltilebilir. 

Oyuncular bu eserleri bumerang, açılabilir siper, gözcü şahin gibi 14 cins donanımla beraber kullanarak şahsiyetlerini istedikleri gibi özelleştirebilir ve oynayabilir. Donanımlar ve Eserler, oyunun sosyal alanı Fevriâlem‘de hazine satarak ya da ayrılarak elde edilen kıymetli kaynaklarla yükseltilir. Oyuncular HAWKED ’da, ister saklı suikastçı ister ekip sponsoru olarak yarattıkları Eşkıya adaya ayak basabilir. 

 

Serüven Dolu Bir İsme

Oyuncuların vazifeyi, yeni keşfedilmiş, define ve ganimet dolu Sürgünada ’yı keşfetmek. Ancak, adayı işgal eden makûs ve pullu Arakçılar, buradan kolay kolay bırakmayacaklar. Oyuncuların, her seansta adanın değişik bölgelerinde müsabakaya zorlandığı Sürgünada, kocaman ve değişken bir haritadır. Hazineler ve eserler ise bubi tuzaklarıyla dolu tapınak ve enkazlarda saklıdır. 

Oyuncuların, bulmaca dolu kapıları açıp muazzam defineler bulabilmek için uslarını da kullanmaları gerekecek. Karşılaşmalar arasında, sırtında hazine dolu mahfe taşıyan devasa bir Arakçı gibi devingen faallikler de bulunuyor. Oyuncular bu baş canavarı yenerek taşıdığı eseri sağlama alabilir. Sürgünada; gelen aktüellemeler, hudutlu süreli faallikler ve sezonlarla başkalaşım geçirecek. 

HAWKED ’un PC ve öbür platformlardaki bütün versiyon çıkışıyla alakalı daha fazla haber yakında gelecek. HAWKED PC versiyonu Sarih Beta ’sı, 3 Ağustos ’tan 17 Ağustos ’a kadar Steam ve MGLauncher üzerini ulaşılabilir olacak. En yeni haberler ve aktüellemeler, oyunun resmi web sitesi ve sosyal medya kanallarından paylaşılacak. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı