Yeni HUAWEI Mate X3 ve HUAWEI P60 Pro Hepsiburada'da Ön Siparişe Açıldı

PAYLAŞ
Yeni HUAWEI Mate X3 ve HUAWEI P60 Pro Hepsiburada'da Ön Siparişe Açıldı
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Hepsiburada, HUAWEI ’nin 9 Mayıs ’ta Almanya ’da Avrupa tanıtımını reelleştirdiği yeni telefon modelleri HUAWEI Mate X3 ve HUAWEI P60 Pro için ön sipariş almaya başladı. 

Teknoloji kategorisinde sunduğu kampanyalarla teknoloji severlerin ilk seçimi olan Hepsiburada, HUAWEI markasının 9 Mayıs ’ta Almanya ’da reelleştirdiği tanıtım ile Avrupa pazarına sunduğu dünyanın en ince ve en hafif dayanabilir cep telefonu HUAWEI Mate X3 ve dünyanın en iyi resim sürükleyen cep telefonu HUAWEI P60 Pro ’yu ön siparişle alabilme fırsatı sunuyor. Hepsiburada ’da satışa sunulan yeni HUAWEI cep telefonları maliyet ve segment açısından daha çok iş telefonu olarak kullanılmak üzere planlandı.

Huawei ’nin Avrupa ile beraber Türkiye ’de pazara sunacağı yeni telefon modellerinin ön siparişinde sürpriz hediyeler de Hepsiburada alıcılarını bekliyor. Hepsiburada üzerinden verilecek ön siparişlerde  yeni HUAWEI Mate X3, hediye Watch Buds saatle beraber kazançken yeni HUAWEI P60 Pro ise hediye FreeBuds 5 Bluetooth Kulaklık ile beraber gelecek. HUAWEI ’nin yeni modellerinin hafıza alternatifleri de teknoloji tutkunlarını mutlu edecek. HUAWEI Mate X3 modelinin 512 gb belleği bulunurken, HUAWEI P60 Pro modelinin 256 ve 512 gb olmak üzere iki değişik hafıza alternatifi bulunuyor. 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı