Yeni Huawei MateBook serisinde okula dönüş sezonu fırsatları başladı

PAYLAŞ
Yeni Huawei MateBook serisinde okula dönüş sezonu fırsatları başladı
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

HUAWEI, en yeni ve güçlü operasyonculardan birine sahip olan ultra hafif MateBook D16 ve MateBook 16s dizüstü bilgisayarlarını satışa sundu. Teknoloji, inovasyon ve estetiğin toplandığı yeni modeller, HUAWEI ’in mektebe dönüş kampanyasıyla, birbirinden cazip maliyetlerle Huawei Online Mağaza ’da yerini aldı.

HUAWEI, MateBook 16s ve MateBook D16 modellerini, günümüzün en güçlü ve en yeni harekâtçılarından olan 13. Nesil Intel Core operasyoncusuyla donattı. Sahip oldukları ekipmanla her segmentten kullanıcıya hitap eden yeni modeller, Super Turbo özelliğiyle yüksek performanslı operasyonlarda da ehemmiyetli bir avantaj sağlıyor. 

Bereketlilik odaklı, her zamankinden daha canlı ve parlak görseller 

2,5K ekran çözünürlüğü ile 400 nit parlaklığa sahip HUAWEI MateBook 16s, multimedyadan iş lüzumlarına kadar tüm kullanım alanları için ideal. Bereketlilik odaklı özellikleriyle de dikkat toplayan HUAWEI MateBook D16, 16:10 en boy oranıyla internet sitelerinde, grafiklerde ve yazılı dokümanlarda daha geniş bir görüş sunarak üretkenliği artırmaya dayanakçı oluyor. 

Her alanda yaşamı kolaylaştıran uslu çözümler

Konutta, mektepte veya işte, yaşamı her alanında kolaylaştırmayı amaçlayan HUAWEI, her iki modelinde de kullanıcıların dizüstü bilgisayarıyla öteki makinelere bağlanmalarına imkân tanıyan Süper Aygıt özelliğini sunuyor. Çek vazgeç özelliği sayesinde kullanıcılar, makineler arasında ekran geçişlerini çok daha kolay bir biçimde asıllaştırabiliyor.

Suni akıl yardımlı kamera ve ses sistemine sahip yeni HUAWEI MateBook D16, uzaktan eğitim, buluşma veya konferans gibi işlevleri de tehlikesiz ve meselesiz bir biçimde yerine getirmek için son derece ideal. Görüntülü görüşme sırasında hoparlörü konuşmanın merkezinde yakalayan ses sistemi sayesinde aygıt, dış sesleri asgariye indirerek odaklanmayı kolaylaştırıyor.  

Birbirinden değişik fırsatlar HUAWEI Online Mağaza ’da 

Birbirinden yenilikçi özelliklere ve teknolojik çözümlere sahip yeni HUAWEI MateBook D16 ve MateBook 16s, HUAWEI Online Mağaza ’da değişik fırsat kolileri ve indirim avantajlarıyla sunuluyor. 

HUAWEI MateBook 16s, Online Mağaza ’ya özel 1.000 TL indirim fırsatına sahip olmasının yanı gizeme, 5.299 TL bedelindeki Mouse ve MatePad SE hediyesi ile beraber geliyor. Ayrıca yeni dizüstü bilgisayar ile sırt çantasına sahip olmak isteyen kullanıcılar, MateBook 16s veya MateBook D16 ’nın yanında, 999 TL bedelindeki sırt çantasına 599 TL ’ye sahip olabiliyor.

999 TL ’lik mouse hediyesi ile beraber gelen HUAWEI MateBook D16 ise Online Mağaza ’ya özel 750 TL kıymetinde hediye kuponu avantajı sunuyor. HUAWEI Online Mağaza ’ya talebe e-posta hesabı ile kaydeden kullanıcılar ise %5 oranında bilgisayar ve tablet kategorisi mahsullerinde geçerli indirim kazanıyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı