Yeni Samsung Galaxy S23 Serisi, 4000 TL'ye varan yenileme indirimi veya Galaxy Watch5 hediyesiyle ön satışta

PAYLAŞ
Yeni Samsung Galaxy S23 Serisi, 4000 TL'ye varan yenileme indirimi veya Galaxy Watch5 hediyesiyle ön satışta
  • 0
  • 0
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -

Samsung, bugüne kadar geliştirilmiş en güçlü Galaxy S Serisi ’ni Türkiye ’de ön satışa sundu. 2-19 Şubat tarihleri arasında devam edecek ön satış kampanyası kapsamında, kullanıcılar yeni Galaxy S23 Ultra, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 uslu telefonları avantajlı öneri ve kampanyalarla satın alabilecekler.

Premium uslu telefon tecrübesinde yeni bir yarıyılı başlatan Samsung, yeni Galaxy S23 Serisi için Türkiye ’de ön satışların açıldığını duyurdu. Kullanıcılar,  2 Şubat Perşembe gününden itibaren, tüm yetkili Samsung satış noktalarında sunulan özel önerilerden yararlanarak ön sipariş verebilecek. 

Galaxy S23 Serisi ’nin ön satış yarıyılına özel kampanya kapsamında Galaxy S23 veya Galaxy S23+ alacaklara Samsung Galaxy Watch5 uslu saat, Galaxy S23 Ultra alacaklara ise Galaxy Watch5 Pro uslu saat hediyesi sunuluyor. Samsung, bu kampanyaya seçenek olarak ayrıca metamorfoz kampanyası kapsamında avantajlı öneriler sunuyor. Metamorfoz kampanyası kapsamında Samsung cep telefonunu getiren kullanıcılara, Galaxy S23 için 3.000 TL, Galaxy S23+ için 3.500 TL, Galaxy S23 Ultra içinse 4.000 TL yenileme indirimi sunuluyor.

Samsung ayrıca, metamorfoz kampanyası ve Galaxy Watch5 uslu saat hediyesine seçenek olarak kullanıcılara Galaxy S23 Ultra özelinde Hafıza Yükseltme Kampanyası ile değişik bir seçenek daha sunuyor. Hafıza Yükseltme Kampanyası kapsamında kullanıcılar, Galaxy S23 Ultra ’nın 512GB hafıza seçeneğini 256GB ürün maliyetine, 1TB hafıza seçeneğini 512GB ürünşanın maliyetine alabilecek. Hafıza Yükseltme Kampanyası ile alakalı daha ayrıntılı bilgiye samsung kampanyasi adresinden erişilebiliyor.

Samsung ’un bugüne kadarki en gelişmiş kamera sistemi Galaxy S23 Serisi ’nde

Samsung, Yeni Galaxy S Serisi ’nin kamera sistemini, neredeyse tüm ışık şartlarına uygun olarak, en ince ayrıntıları bile tutabilecek biçimde geliştirdi. Nightography özellikleri, Galaxy S23 Serisi ’nin resimleri ve videoları her civarda en iyi hale getirebilmesini sağlıyor. Ayrıca, Galaxy S23 Ultra ’nın ön kamerasında da bulunan Nightography özelliği en müthiş selfie ve videoları paylaşmaya olanak tanıyor. Suni zekâ destekli görüntü sinyali harekâta ISP algoritması sayesinde, ışığın yetersiz olduğu etraflarda çekilen görüntüleri bozabilen görsel hengame otomatik olarak düzenleniyor. Samsung Galaxy makinelerinde bir ilk olarak, Galaxy S23 Ultra ’nın yeni 200MP Adaptive Pixel sensörü, unutulmaz anları olağanüstü detaylarla tutuyor. Bunların yanı sıra, aynı anda birden fazla yüksek çözünürlüklü görseli işleyebilen piksel gruplama teknolojisi de kullanılıyor. Galaxy S23 Serisi, süratli otomatik odaklanma özelliğinin yanı sıra Galaxy telefonlarda ilk kere sunulan Galaxy Süper HDR selfie kamerası da yer alıyor. Ön kamera, 30fps süratten 60fps sürate geçebiliyor ve bu sayede, fark edilebilir bir şekilde daha iyi resimler ve videolar sürükleyebiliyor. 

Reyin tutkunları için sınırları zorlayan inovasyonlar 

Hem içerik üreticileri hem de reyin tutkunları için sınırları zorlayan inovasyonlar üreten Samsung, yeni Galaxy S23 Serisi ’nde de bu ananeyi sürdürüyor. Galaxy için özel olarak geliştirilen Qualcomm Snapdragon® 8 Gen 2 Mobil Platformu, yüzde 20 daha uzun ömürlü ve 5000mAh efora sahip piliyle görülmemiş bir performans sunuyor. Galaxy S23 Ultra ’nın grafik performansı Galaxy S22 ile kıyaslandığında yüzde 40 daha süratli. Makinede kullanılan suni zekâ performansında ise, resim, video, düşük gecikmeli reyin tepkileri gibi özelliklerle, performansla batarya gücünün dengelenmesi için yüzde 40 ’ın üzerinde optimizasyon sağlandı. 

Galaxy S23 Ultra, geleceğin dijital dünyasına giriş yaptığımız bu yarıyılda, reyin dünyasında yaygınlaşmaya başlayan hakikat zamanlı ışın izlemeyi de muhtemel kılıyor. Kullanıcılar, her bir ışını takip edebilen bu teknoloji sayesinde, her sahneyi daha asılcı bir şekilde görüntüleyebiliyor. Tüm Galaxy S23 Serisi modellerinde yer alan ve ebadı genişleyen Samsung Galaxy Aygıt Soğutma özelliğiyse reyinseverlerin coşkusunu hiçbir zaman yarıda vazgeçmiyor. Serinin tasarımında, Samsung ’un sürdürülebilirlik çalışmalarıyla paralel olarak, bir evvelki tüm Samsung Galaxy uslu telefonlarla kıyaslandığında daha fazla geri dönüştürülmüş malzeme kullanılıyor. Samsung Galaxy kullanıcılarının uzun süredir severek kullandığı yerleşik S Pen ise üretkenlik, anekdot alma, hobiler ve daha fazlası için yeni seçenekler sunuyor.

Kullanıcıların merakla beklediği Samsung Galaxy S23 Serisi için Türkiye ’de tavsiye edilen satış maliyetleri de belirli oldu. Buna göre Galaxy S23 Ultra 40.999 TL, Galaxy S23 Plus 32.999 TL, Galaxy S23 modeli ise 24.999 TL ’den başlayan maliyetlerle satışa sunulacak.

Türkiye ’deki Galaxy severler, 19 Şubat ’a kadar Samsung mağazalarında ve yetkili online kanallarında Galaxy S23 Serisi için ön sipariş verebilecek. Galaxy S23 Serisi uslu telefonlar esinini tabiattan alan Phantom Black, Cream, Green ve Lavender olmak üzere dört değişik mat renk seçeneğiyle satışa sunuluyor. 

 

Kaynak: adamnedio.com