YU-GI-OH! Koleksiyon Kart Oyunu'nun yeni Booster Seti Battles Of Legend: Monstrous Revenge çıktı

PAYLAŞ
YU-GI-OH! Koleksiyon Kart Oyunu'nun yeni Booster Seti Battles Of Legend: Monstrous Revenge çıktı
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Bu set Quarter Century Secret Rare Çeyrek Asır Saklı Ender kartlarını kapsayan ilk booster seti olma özelliğine sahip  

Konami Digital Entertainment B.V. KONAMI bugün yaptığı açıklamayla Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU ’nun tamamı folyolu kartlardan oluşan booster seti Battles of Legend: Monstrous Revenge ’in satışa çıktığını duyurdu.

Battles of Legend: Monstrous Revenge, Yu-Gi-Oh! kart oyununun 25. Yıldönümünü Quarter Century Secret Rare kartlarıyla kutlayan ilk kuvvetlendirici set olma özelliğini taşıyor.

Armed Neos ve Assault Synchron gibi yeni kartların Quarter Century Secret Rare versiyonlarının yanı gizeme Dark Armed DragonDanteTraveller of the Burning Abyss gibi ikonik kartlar ve Sky Striker Mobilize – Engage! ’in yeni seçenek görselli bir versiyonu da bu setle birlikte gelenler arasında.

Battles of Legend: Monstrous Revenge, 52 yeni kart ve tarihin tozlu sayfalarından çıkıp gelen bir dizi oyuncu gözdesini oyuncuların beğenisine sunuyor. Bu tamamı folyolu kuvvetlendirici set, Yu‑Gi‑Oh! manga ve anime serisinde görülen birçok değişik Destenin kartlarının yanında şövalyeler, ejderhalar, hayaletler ve yılanlardan oluşan bir yapıya sahip.

Setin tertemiz kartları arasında Dark Magician the Knight of Dragon MagicArmed NeosAssault SynchronNumbers Last HopeOdd-Eyes Rebellion Xyz Dragon ve Rokket Coder yer alıyor. Ayrıca “Underworld” hayaletlerinden “Puppet” satranç adamlarına, “Performapals”tan “Sky Strikers”a kadar birçok Deste için yeni kartlar var.

Battles of Legend: Monstrous Revenge kuvvetlendirici seti, 40 Secret Rare, 62 Ultra Rare karttan oluşup 20 ’den fazla kartın da Quarter Century Secret Rare versiyonuyla geliyor.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı