Zihniniz İçin Tasarlanmış Ses” EPOS BrainAdapt™

PAYLAŞ
Zihniniz İçin Tasarlanmış Ses” EPOS BrainAdapt™
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Demant Group ’un onlarca senelik psikoakustik araştırmasına direnerek kulaklık, hoparlör ve video çözümlerini, beynin natürel ses harekâta usulünü desteklemek üzere geliştiren EPOS; çağdaş profesyonellere, talebelere ve reyin dünyasındakilere BrainAdapt™ teknolojisini sunuyor.

Kullanıcıların zorlu ses civarlarına basitçe geçim sağlamasına ve öğrenişsel yükü eksiltmesine imkân tanıyan EPOS BrainAdapt™, üretkenliğini artırarak daha tesirli ve bereketli bir duyma tecrübeyi yaratıyor.

Son birkaç senede oluşan hibrit kumpas irtibat kurma ve iş birliği yapma şekillerimizi dönüştürdü. Tipik bir hibrit iş gününde insanlar, hengameli bir büroda çalışmaktan sanal bir buluşmaya uzaktan bağlanmaya kadar devamlı değişen ses civarlarına geçim sağlamak zorunda.  Ancak beyinlerimiz, kulaklıklardan ve hoparlörlerden çıkan suni sesleri işlemek için planlanmadı. Tanınamayan sesler beynimiz tarafından hengame olarak idrak ediliyor ve hengame beyninizi strese sokarak yorulmasına neden oluyor. Kısacası kulağımızla dinlerken beynimizle dinliyoruz. 

Ses ve duyma teknolojileri mevzusunda dünya lideri Demant Group çatısı altında senelerdir duyma sıhhati üzerine çalışmalar yapan EPOS, beynimiz için en iyi şartları sağlamak ismine ince ve itinayla ayarlanmış yankı ile gelişmiş algoritmaları kulaklık, hoparlör ve video çözümlerine entegre ediyor. Bu yaklaşımla geliştirdiği  bir grup lider teknolojiye BrainAdapt™ diyen  EPOS, zorlu ses civarlarında maksimum öğrenişsel performans sağlayarak beynin sesi işlemesi için tükettiği zamanı ve enerjiyi en aza indiriyor. Odaklanmayı artırmak ve dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırmak için planlanan EPOS BrainAdapt™ teknolojisi üzerine heyeti ses çözümleri; çağdaş profesyonellerin yanı gizeme talebeler, reyin dünyasındakiler, irtibatın kritik olduğu Formula 1, hava ve uzay trafiği gibi noktalarda da performansı artırıyor.  

Demant Group ’un onlarca senelik psikoakustik araştırmasına direnerek, beynin nasıl ve ne zaman en iyi performans gösterdiğine dair hakikatçi bilgilere sahip olan EPOS, BrainAdapt™ teknolojisi üzerine heyeti mahsullerle, geliştirilmiş andırma ve eksiltilmiş öğrenişsel yük ortaya koyuyor. Takım irtibatının gerektiği dijital etraflarda zahmetsiz bir odaklanma yaratan EPOS BrainAdapt™ teknolojisi, her takımın aynı anda net bir biçimde görüşebilmesi için yüksek nitelikli mikrofonlar kullanıyor.

 

Kaynak: adamnedio.com