42 Maslak'taki Ramazan Sohbetine Ünlü Akını

PAYLAŞ
42 Maslak'taki Ramazan Sohbetine Ünlü Akını
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Gastronomi ve kültürel faalliklerle ön tasarıya çıkan 42 Maslak ’ın Ramazan Sohbetleri ’nde oyuncu ve rejisör Tamer Levent ünlü ressam Ahmet Güneştekin ’i davetli etti. İftar yemeği ve özel sohbete sanat ve toplum dünyasından pek çok ünlü ad katıldı.

42 Maslak ’ta, oyuncu ve rejisör Tamer Levent ’in moderatörlüğünü yaptığı, ‘Ramazan Sohbetleri ’nin davetliyi dünyaca ünlü ressam ve heykeltıraş Ahmet Güneştekin ’di. Sohbet, 42 Maslak ’ın içinde yer alan Türk Lezzet Müzesi ’nde asıllaştı. Büyük alaka gören sohbete aralarında Erol Özmandıracı, Haldun Kilit, Prof. Dr. Mehmet Sungur, Prof.Dr. Arzu Kunt, Volkan Karataş ve Kubilay Tunçer ’in de bulunduğu sanat ve toplum dünyasından pek çok ad katıldı.

Hatay ’da depremzedelere yemek pişiren Kostas Martakis idaresindeki O Allos Anthropos Bir Başka İnsan Aşçılar Grubu da gecede ‘Musakka Kardeşliği ’ konseptiyle hazırladıkları sunumlarıyla konuklardan bütün anekdot aldı.

Ahmet Güneştekin sohbette 2024 Güzünde Milano Modern Sanat Müzesi Museo Maga ile uzun soluklu bir işbirliğine girdiğini duyurdu. Güneştekin, küratörlüğünü Maurizio Bortolotti ’nin üstleneceği şahsi sergi sonrası, Museo Maga ile beynelmilel başka sergiler de açmayı tasarlıyor.

Kaynak: adamnedio.com