'Aile' Üç Kategoride de En Çok İzlenen Dizi!

PAYLAŞ
'Aile' Üç Kategoride de En Çok İzlenen Dizi!
  • 0
  • 0
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -

Show TV ’nin Ay İmal imzalı dizisi ‘Aile ’ Salı akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor. Özgün hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla yayınlandığı günden bugüne her hafta çok konuşulan dizi, dün akşam ekrana gelen dördüncü bölümüyle üç kategoride de en çok izlenen dizi oldu. Sosyal medyada ise hem dünya hem Türkiye listelerinde trendlerde yerini aldı.

Hikayesi giderek merak uyandıran ‘Aile ’, dün akşam ekrana gelen soluksuz vazgeçen dördüncü bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitledi. AB ’de 9.15 izlenme oranı rating 22.64 izlenme payı share, ABC1 20+ ’da 8.87 izlenme oranı rating 20.15 izlenme payı share, Total ’de ise 5.82 izlenme oranı rating 13.82 izlenme payı share elde ederek üç kategoride de Salı akşamı en çok izlenen dizi oldu.

Sansasyonel hikayesi ve oyuncu kadrosuyla çok konuşulan ‘Aile ’, dün akşamki bölümüyle sosyal medyanın da gündeminden düşmedi. #Aile yaftayı Twitter Türkiye ’de 8 saat 20 dakika, dünya listesinde ise takribî 1 saat süresince TT listesinde yer aldı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya ile şahsiyetlerinin adları da uzun saatler trend listelerinden inmedi. Özgün senaryosunu Hakan Bonomo ’nun yazdığı, Ahmet Katıksız ’ın rejisör koltuğunda oturduğu, Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya ’nın başrollerinde yer aldığı ‘Aile ’de Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Mert Denizmen, Ecem Simge Yurdatapan ile akılda oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

ASLAN, ATİ VE İBO ARASINDA SAVAŞ BAYRAKLARI ÇEKİLDİ

Bulduğu evlilik kontratının koşullarını kaldıramayan Devin, Aslan ’ın bu kontratı onu gözetmek için yaptığı bahanesini kabullenmedi. Evlilik kontratının neden olduğu gerginlik ikilinin arasını iyice açtı, Devin ayrılma kararı aldı. Aslan ’ın fitilini ateşlemiş olduğu İbo ve Ati arasındaki husumet giderek gelişti. Ati ’nin kendisi hakkında söylediklerini ses kaydında dinleyen İbo, Ati ’yi işletmesinde ziyaret etti. Tehditlerini savuran İbo, sarih sarih Ati ’nin firmasının başına geçmek istediğini emin etti. İbo bununla kalmadı ve Ati ’yi tam çalışanlarının önünde aşağıladı. Ati ’nin bu utanç verici anları ise bir çalışanı tarafından saklıca videoya alındı. Ati tüm bu yaşananların ardından Volta ’yı basıp Aslan ’ın karşısına çıktı. Aslan ise Ati ’ye gereken yanıtı verdi.

DEVİN, CİHAN ’A TERAPİ YAPMAYA KARAR VERDİ

Cihan, bir kere daha habersizce Devin ’in muayenehanesine gitti. Aslan ’la ilişkisinin bittiğini düşünen Devin, Cihan ’ı danışanı olarak kabul etti. Devin, Cihan ’la seans yaparken Aslan sürpriz bir biçimde muayenehanesine geldi ancak Cihan ’ı göremedi. Devin ’le konuşarak ilişkilerini düzenlemek isteyen Aslan bir kere daha yalanlandı. Aslan ’la yaşadığı meselelerin üzerine bir de annesi ve kız kardeşiyle tartışan Devin, kendini bir barda buldu. Devin ’i takip eden Akustik, Aslan ’a haber verdi. Aslan, tüm mekanı boşaltıp, Devin ’e yanaşan adamı evine gönderdi. Bomboş mekanda birden karşısında Aslan ’ı bulan Devin hiddetine egemen olamasa da sonunda duygularına yenik düştü. Barışan ikili Devin ’in koşulundan sonra uyuşarak evlenmeye karar verdi. Devin ’in koşulu ise ‘Devin Akın ’ olarak kalarak Soykan soyadını almamaktı. Evlilik kararlarına karşın Devin, danışanı olan Cihan ’ı yarı yolda vazgeçmek istemedi ve seanslara devam etmeye karar verdi. Bu donakaltıcı kararın nelere neden olacağı merak mevzusu olurken, Cihan ’ın annesi ile alakalı çocukluğundan anlattığı hatıralar izleyenleri derinden etkiledi.

ASLAN VE DEVİN ’İN DÜĞÜNÜ BÖLÜME DAMGA VURDU

Bölüme Aslan ve Devin ’in düğünü damgasını vurdu. Düğünlerinin tadını çıkaran aşık çiftin mutluluğunu gördüğümüz anlar seyirciyi ekran başına kilitledi. Devin ’in Soykan soyadını almama kararını dinleyen Hülya, tam asabını Aslan ’dan çıkardı. Aslan ve Devin ’in evliliğini bozmaya kararlı olan Hülya, elindeki Cihan kozunu oynamak istedi. Cihan ’ın Devin ’e saklıca terapiye gittiğini bilen Hülya, Cihan ’ı bunu açıklaması için zorladı ancak istediğini alamadı. Yeniden hayal kırıklığına uğrayan Cihan, kendini kaybetti. Düğüne alkol almama koşuluyla gelmiş olmasına karşın lafında durmadı. Ayyaş olan Cihan ’ın düğünde çıkardığı münazara tatsız anlara sahne olurken, o sırada Aslan ’ın telefonuna Ati ’den gelen ileti kafaları karıştırdı. Aslan, Ati ’nin bir şey yapacağını düşünürken, dinlenen silah sesi düğünü noktaladı. Motorla gelen silahlı bir adam, o sırada kapıda Yağmur ’la konuşan Akustik ’yu göğsünden vurdu. Soykanlar, kanlar içinde yerde uyuyan Akustik ’nun etrafına bir araya gelirken Devin ise bu manzaraya şoke olmuş bir halde bakakaldı. Uslara “Silahlı atağı Ati mi yaptı?” suali geldi. 

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İzleyiciyi ekran başına kilitleyen bölümşöhret hemen ardından beşinci bölüm tanıtımı izleyicilerle buluştu. Tanıtımda Aslan ’ın Hülya ’ya destek olurken Devin ’den uzak kalması dikkat topluyor. Devin, Aslan ’ın olayları uzatıp bir kan davasına çevirmesini istemezken Aslan ’ın ne yapacağı coşkuyla bekleniyor. “Atağı kim yaptı?” sualinin cevabı ise büyük bir merak mevzusu!

 

Kaynak: adamnedio.com