Aile'de Seyirciyi Şoke Eden Gelişme! Soykanlar'ın Bir Oğlunun Evlatlık Olduğu Ortaya Çıktı

PAYLAŞ
Aile'de Seyirciyi Şoke Eden Gelişme! Soykanlar'ın Bir Oğlunun Evlatlık Olduğu Ortaya Çıktı
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Show TV ’nin Ay İmal imzalı dizisi ‘Aile ’nin dün akşam yayınlanan 11. bölümşanda yaşanan sansasyonel büyümeler büyük merak uyandırdı. Bölüme Soykanlar ’ın bir oğlunun evlatlık olduğunun bilinmesi damga vurdu. “Evlatlık olan kim? Cihan mı, Aslan mı?” suali gündeme oturdu.

Aile ’nin 11. bölümü; AB ’de 6.68 izlenme oranı rating 16.28 izlenme payı share, ABC1 20+ ’da 6.10 izlenme oranı rating 13.97 izlenme payı share, Total ’de ise 3.66 izlenme oranı, rating 8.97 izlenme payı share elde etti. Temponun bir an olsun düşmediği soluk kesen bölüm sosyal medyada da gündem oldu. #Aile yaftayı Twitter ’da takribî 1 saat süresince TT listesinde yer aldı.

Özgün senaryosunu Hakan Bonomo ’nun yazdığı, Ahmet Katıksız ’ın rejisör koltuğunda oturduğu, Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya ’nın başrollerinde yer aldığı ‘Aile ’de Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Mert Denizmen, Ecem Simge Yurdatapan ile akılda oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

HÜLYA ’NIN EVLATLIK OĞLU KİM? ASLAN MI CİHAN MI?

Yaşananlardan sonra kendini toparlayan Aslan, İlyas ’ı arayarak ona Ati ’nin vefat haberini verdi. Oğlunun vefatına neden olan bireyin Aslan olduğunu anlayan İlyas ise çok öfkelendi. İlyas ’la buluşan Aslan, tam yaptıklarını itiraf etti. İlyas, oğlunun intikamını alacağını söylerken iki taraf arasında resmen savaş başladı. Yağmur ’un konuttan kaçmasıyla Aslan ’ın konutta kalın ihtarlarını dinlemeyen Hülya ve Devin, İlyas ’ın yeğeni Gökhan tarafından takip edilip sıkıştırıldı. Devin onu atlatmayı muvaffak olsa da taşıtları hasar gördü. Bu hasar gören vasıtayla İlyas ’ın karanlık bir tasarıyı vardı. Öbür tarafta polisler tarafından ziyaret edileceklerini bilen Soykanlar, avukat tarafından hazırlanan palavra ifadelerini ezberledi. Büyük bir travma yaşayan Devin ise palavra ifade verip vermeyeceği mevzusunda tereddüt kaldı ancak sonunda Aslan ’ın elini tutarak palavra ifade verdi. İlyas ’la olan husumete son vermek isteyen Hülya, İbo ile beraber İlyas ’ın karşısına çıktı. Bu görüşmede Soykanlar hakkında izleyiciyi şoke eden bir reel ortaya çıktı; Hülya ’nın bir oğlu evlatlıktı! Cihan mıydı, yoksa Aslan mıydı? Oğlunu kaybetmesi karşılığında aynı acıyı Hülya ’nın da yaşaması gerektiğini söyleyen İlyas, iki oğlu arasında seçim yapmasını istedi. Hülya bir çıkmazın içine düştü.

SOYKANLAR VEFATLA BURUN BURUNA!

İlyas, Hülya ve Devin ’in kaza yaptığı vasıta tamirdeyken içine bomba yerleştirdi. Finalde Yusuf Soykan ’ın vefat yıldönümü için tam aile, bomba yüklü vasıtayla birlikte mezarlığa gitti. Aslan, olan biteni son anda kavrasa da çok geç kaldı; bomba patladı. Yaşanan büyük patlama neticeyi Soykanlar ’a ne olacağı büyük merak mevzusu oldu.

‘Aile ’ yeni bölümüyle Salı akşamı saat 20.00 ’de Show TV ’de!

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı