Aile'nin Dün Gece Yayınlanan 12. Bölümü Seyircisi Ekran Başına Kilitledi

PAYLAŞ
Aile'nin Dün Gece Yayınlanan 12. Bölümü Seyircisi Ekran Başına Kilitledi
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Show TV ’nin Ay İmal imzalı dizisi ‘Aile ’ dün akşam yayınlanan coşku dolu bölümüyle ismini zirveye yazdırdı. Bölümnam final sahnesinde İlyas Koruzade ’nin Aslan ’ı tuzağa çekmesi ve Hülya ’nın Aslan ’ı feda etmesi izleyicileri şoke etti. “Aslan evlatlık mı?” suali uslara gelirken, gelecek hafta neler yaşanacağı şimdiden büyük bir merak mevzusu oldu.

Salı akşamları büyük bir ilgiyle izlenen Aile ’nin dün akşam yayınlanan 12. bölümü; AB ’de 7.62 izlenme oranı rating 20.35 izlenme payı share, ABC1 20+ ’da 7.06 izlenme oranı rating 16.77 izlenme payı share alarak birinci oldu. Total ’de ise 4.29 izlenme oranı rating 11.31 izlenme payı share elde etti. Coşku ve aksiyon dolu bölüm sosyal medyada da trend listesinde yerini aldı. #Aile etiketi Twitter ’da 6 saat süresince TT listesinde kaldı.

Özgün senaryosunu Hakan Bonomo ’nun yazdığı, Ahmet Katıksız ’ın rejisör koltuğunda oturduğu, Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya ’nın başrollerinde yer aldığı ‘Aile ’de Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Mert Denizmen, Ecem Simge Yurdatapan ile akılda oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

DEVİN HAMİLE!

Yaşanan vahim patlamadan sonra Aslan, ailesinin yaralı ve fobi dolu yüzlerine baktıkça İlyas Koruzade ’ye karşı olan asabiliği gelişti. İlyas iki oğlu arasında bir tercih yapması için ısrarcı olsa da Hülya geri adım atmadı. İlyas ’ı evinden çıkararak ona ulaşabilmeyi amaçlayan Aslan, İlyas ’ın mahallesine polis baskını ayarladı. Aslan, savaştaki bir sonraki adımını attı ve Cihan ’la birlikte tuttukları Gökhan ’ı öldürerek intikamlarını almaya başladılar. Aslan, Gökhan ’ın vefat haberini fobisizce İlyas ’a verdi. Ailesinden birini daha kaybetmenin öfkesiyle gözü dönen İlyas, Devin ’in peşine takıldı. Ancak Devin kendisini takip edenleri kısa zamanda fark etti ve taşıtını emniyetin önüne sürükleyerek fobisizce peşindekilerle yüzleşti. İlyas Koruzade ’yle yüzleşen Devin sakinleşmeye çalışırken beklenmedik bir haber aldı. Hamile olduğunu bilen Devin az evvel fobisizce tehlikeye atılırken artık büyük bir fobiyle karşı karşıyaydı.

HÜLYA, ASLAN ’I FEDA ETTİ! EVLATLIK OLAN ÇOCUK ASLAN MI?

Devin ’i takip ederek istediği emele ulaşamayan İlyas, Soykanlar ’ın içine sızmak için kendine İbo ’yu hedef olarak belirledi. İlyas ’ın adamı Salih, İbo ’ya güvenliği karşılığında kendileri için bilgi sızdırmasını teklif etti. Ancak bir yanıt vermeyen İbo, kurtuluşlarının tek çaresi olduğuna inanarak iki oğlu arasında bir seçim yapması için Hülya ’yı zorladı. Yaşanan vahim olayları atlatmaya çalışan Soykanlar, İlyas ’ın bir sonraki adımıyla sarsıldı. Çiftlik evine yapılan beklenmedik hücum sırasında tam aile kapalı havuzda sığınmaya çalışırken, Aslan ’ın adamı Sipsi ’nin cansız bedeni herkesi korkutarak sırça tavanı deldi ve havuza düştü. Hülya, ailesinin başına gelenlerden Aslan ’ı mesul yakaladı ve yaşananlardan sonra iki oğlu arasında seçim yaparak İlyas ’a beklediği yanıtı sonunda verdi. Aslan ise olanlardan habersiz bir şekilde karşı hücum için hazırlıklara koyuldu. Bu sırada yoğun bakımda hayat mücadelesi veren Aysu baskın hayatını kaybetti. Bu haberi alan Cihan devrildi. İbo, gözü dönmüş Aslan ve Cihan ’ın konuşmalarına gizlice şahit olduktan sonra İlyas ’ın teklifini kabul etti. Hülya tarafından feda edilen ve İbo sayesinde tutularak terk edilmiş bir fabrikaya getirilen Aslan, ailesinin kumpasına yenik düştü. Aslan, kendisinden intikamını almaya gelen İlyas Koruzade ’yle çaresiz bir şekilde karşı karşıya kaldı. Tüm bu yaşananların ardından uslarda tek bir sual kaldı; “Soykanlar ’ın evlatlık oğlu Aslan mıydı?”

‘Aile ’ yeni bölümüyle Salı akşamı saat 20.00 ’de Show TV ’de!

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı