'Aile'nin Merakla Beklenen Yeni Bölümünden 2. Tanıtım Yayınlandı

PAYLAŞ
'Aile'nin Merakla Beklenen Yeni Bölümünden 2. Tanıtım Yayınlandı
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Show TV ’de ekrana gelen Ay İmal imzalı ‘Aile ’de bu hafta coşkunun dozu giderek çoğalıyor. Serhat Koruzade ’nin vefatının ardından Soykanları güç günler beklerken, Devin ve Aslan arasında yaşanacaklar merakla bekleniyor.  

Aile ’nin yayınlanan coşku dolu 2. tanıtımında Yağmur ’un çiftlik evine gelmesine Hülya sert tepki gösterirken, Devin kardeşini gözetmek ismine Hülya ile bir defa daha karşı karşıya geliyor. Aslan ve İbo arasında gerilim tırmanırken, tüm olaylara Cihan ’ın da dahil olması ve Aslan ’la konuşmaları dikkat topluyor. Devin ’in haykırışının nedeni uslarda sual işareti yaratırken, Aslan ’ın Devin ’e “Yarattığım canavara bakıyorum!” lafları yeni kısma dair merakı artırıyor. 

Özgün senaryosunu Hakan Bonomo ’nun yazdığı, Ahmet Katıksız ’ın rejisör koltuğunda oturduğu, Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya ’nın başrollerinde yer aldığı ‘Aile ’de Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Mert Denizmen, Ecem Simge Yurdatapan ile akılda oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

‘Aile ’ yeni kısmıyla Salı saat 20.00 ’de Show TV ’de!

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı