'Aile'nin Merakla Beklenen Yeni Bölümünden Tanıtım Yayınlandı

PAYLAŞ
'Aile'nin Merakla Beklenen Yeni Bölümünden Tanıtım Yayınlandı
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Ay Üretim ’ın Show TV ekranlarında seyirci ile buluşan dizisi ‘Aile ’de bu hafta coşku dorukta. Aslan ’ın mı yoksa Cihan ’ın mı evlatlık olduğu seyircilerde büyük sual işareti oluştururken merakla beklenen dizinin salı akşamı ekrana gelecek yeni kısmından tanıtım yayınlandı. Tanıtıma Hülya ’nın İlyas ’a kurban vermek için bir oğlunu seçtiğini söylemesi damga vuruyor.

Aile ’nin çekici hikayesi her hafta izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ederken geçen bölümden bu yana bir sualin yanıtı büyük merak uyandırıyor. Aslan ’ın mı yoksa Cihan ’ın mı evlatlık olduğu sualinin yanıt bulacağı bölümden dikkat toplayan bir tanıtım yayınlandı. İlyas ’ın Hülya ’yı tercih yapmaya zorladığı tanıtımda Devin de Seher ’den evlatlık durumunu biliyor. Devin ’in Hülya ’ya söylediği ‘Hayattan tek bir dileğim var, o da sizin gibi bir anne olmamak ’ lafları ise kısma dair merakı yükseltiyor.

Özgün senaryosunu Hakan Bonomo ’nun yazdığı, Ahmet Katıksız ’ın rejisör koltuğunda oturduğu, Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya ’nın başrollerinde yer aldığı ‘Aile ’de Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Mert Denizmen, Ecem Simge Yurdatapan ile akılda oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

‘Aile ’ yeni kısmıyla Salı saat 20.00 ’de Show TV ’de!

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı