'Aile'nin Sezon Finalinden Heyecanı Artıran Yeni Tanıtımı!

PAYLAŞ
'Aile'nin Sezon Finalinden Heyecanı Artıran Yeni Tanıtımı!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Show TV ekranlarında seyirci ile buluşan ve büyük bir alakayla izlenen dizilerinden Ay İmal imzalı ‘Aile ’ yarın akşam sezon finali yapacak. Sezon finalinden yayınlanan yeni tanıtım Soykanlar için artık hiçbir şeyin daha öncekisi gibi olmayacağını gösteriyor. Soluk kesen anlar ve coşku dolu büyümeler izleyicileri bekliyor!

Hem hikayesi hem oyuncu kadrosuyla sezonun en coşku uyandıran üretimleri arasında yer alan ‘Aile ’nin sezon finalinden 3. tanıtım yayınlandı. Aslan ’ın Devin ’in hamile olduğunu bildiği tanıtımda ikili büyük bir mutluluk yaşıyor ve Aslan, Devin ve doğacak çocuğuyla alakalı geleceğe dair umut dolu tasarılar yapıyor. Ancak bu mutlu anlara Cihan ve Aslan ’ın büyük münazarası gölge düşürüyor. Çiftlik evinde karşı karşıya gelen Aslan ve Cihan ortalığı savaş alanına çevirirken, Cihan ’ın Aslan ’a silah doğrulttuğu an soluklar yakalanıyor. Patlayan silah sesi neticeyi kimin vurulduğu merak mevzusu oluyor.

Özgün senaryosunu Hakan Bonomo ’nun yazdığı, Ahmet Katıksız ’ın rejisör koltuğunda oturduğu, Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya ’nın başrollerinde yer aldığı ‘Aile ’de Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Mert Denizmen, Ecem Simge Yurdatapan ile akılda oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

‘Aile ’nin coşkuyla beklenen sezon finali yarın akşam saat 20.00 ’de Show TV ’de! 

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı