Alara Serena'nın İlk EP'si “Hamle” Çıktı!

PAYLAŞ
Alara Serena'nın İlk EP'si “Hamle” Çıktı!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Türk şarkıcı ve söz yazarı Alara Serena, müzik kariyerinde ehemmiyetli bir adım atarak ilk EP çalışması “Saldırı”yi dinleyicilerle buluşturdu. EP, SolidTunes yaftasıyla yayınlandı ve Alara Serena ’nın müzikal yolculuğunda bir km taşı olarak öne çıkıyor.

”Saldırı EP”, Alara Serena tarafından yazılan ve bestelenen dört şarkıdan oluşuyor. Şarkıların aranjesi ise akılda aranjörler İlkay Sencan ve Levent Lodos tarafından yapıldı. Bu EP ’de yer alan “PAPİ”, “Saldırı”, “Sormadım Sana” ve “İşlerim Yolunda” şarkıları, ilişkilerin tecrübelerine odaklanan ortak bir tema kapsıyor. EP ’nin stili Hip-Hop/Rap ve Pop ’un eşsiz bir karışımıyla öne çıkıyor.

Alara Serena ’nın etkileyici vokal beceriyi ve şarkı yazma marifetleri, “Saldırı EP”de kendini gösteriyor. Her şarkıda değişik duygusal tonlar ve enerjik melodiler bulunuyor. Başlık şarkısı “Saldırı”, cesur sözleri ve bulaşıcı ritmiyle öne çıkıyor.

Alara Serena, “Saldırı”nin yayınlanmasıyla alakalı coşkusunu paylaşarak şunları söylüyor: “İlk EP ’mi paylaşmak için coşkuluyum. Bu şarkılar benim için çok şahsi ve umarım dinleyicilerde de anlamlı bir yankı uyandırır. Becerili takımımla beraber bu projede çalışmak benim için büyük bir onur.”

Alara Serena, zinde performansları ve eşsiz müzikal stiliyle Türk müzik sahnesinde isminden söz ettiriyor. “Saldırı EP”, SolidTunes yaftasıyla tüm müzik mağazalarında yerini aldı. Yükselen sanatçının coşku verici ilk EP ’sini kaçırmayın!

 

Alara Serena Kimdir?

Alara Serena , 10 Ocak 2001 senesinde İstanbul ’da doğdu. Arnavut orijinli olan Alara Serena ’nın müzik ile tanışması 9 yaşında gitar eğitimi ile başladı. Aynı zamanda bir hayli sanat dalında faaliyet gösterip ardından nam dersleri alarak müzikal alanda ilerledi. 2018 senesinde profesyonel olarak müzik kariyerine başlayan Alara Serena, 2021 senesinde “ Beni Üzer” isimli ilk şarkısını SolidTunes yaftayı ile yayınladı. Şu anda LAB Recordings sanatçısı olarak kariyerine emin adımlarla ilerliyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı