Ana Shine'dan Sürpriz Hazırlık: Yeni Albüm Yolda!

PAYLAŞ
Ana Shine'dan Sürpriz Hazırlık: Yeni Albüm Yolda!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -
İçeriği Oyla

Her şey O henüz 5 yaşındayken başlamıştı! Büyükannesi tarafından bir müzik mektebine kaydolunan galibiyetli sanatçı, kısa zamanda kabiliyetiyle etrafını büyülemeyi muvaffak oldu.

Bir kemanist olmaktı hayali. Yol dostları David Grant, dünyaca ünlü imalci Andy Yates ve söz yazarı Drew Thomas O ’nun potansiyelini ortaya çıkardılar. Ve devasa bir kariyerin ilk adımları böylece atılmış oldu.

İster inanın ister inanmayın, Ana Shine sürat kesmeden devam ediyor. Her şarkının kendine ait bir iletiyi olduğuna inanan galibiyetli sanatçı, bazı şarkılarını esin kimilerini kendi tecrübeleri üzerine yazıyor. Hadi gelin hoş sanatçının birbirinden hoş şarkılarını yine andıralım:

Ana Shine insanları bir araya getirmek istedi. Onları çevrimdışı yaşama yönlendirmek ve fiziksel samimiyeti sezmelerini sağlamak için Digital Love şarkısını yaptı. Emelini ise şu sözlerle ifade etti: “Şarkılarımın insanlara, doğru tercihler yapmaları mevzusunda takviyeci olmasını umut ediyorum.”

Sevginin almak değil “vermek” olduğunu hiçbir şarkı Poker Game parçasından daha iyi anlatamaz. Shine ’a göre bazı insanlar başka insanların hisleriyle alay ediyor. Shine ise bu mevzuda beğenenlerine şu sözlerle sesleniyor: “Kalbinin kapısı sarihse, sevgi içeri girmenin yolunu bir biçimde bulur… Tehlike almaktan korkmamalısın!”

Shine ’ın tüm gizemlerini bilen tek “asıl” dostunun kendisine âşık olmasıyla alakalı olan acıklı bir şarkı yaptı: Stupid Cupid. Şarkısını ise şu sözlerle özetledi: “Aşk meleği… Ya beni vur ya da okunu dostumdan geri al!”

Peki bitti mi? Natürel ki hayır. Ana Shine ’ın öbür şarkıları ise şunlar: “Play With Me, Fantasy, Waiting List, Challenge Love, Hurricane, Let The Light Shine, Tattoo ve Don ’t Fall In Love With Me”

 

Ve dikkat! Ana Shine ’ın ikinci albümü de yolda. İlk dinleyen olma fırsatını sakın kaçırmayın!

Kaynak: adamnedio.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir