Aslı Enver ve Mehmet Günsür'ün Başrollerinde Yer Aldığı, Disney+'in Yeni Orijinal Dizisi 'Arayış'tan İlk Tanıtım Yayınlandı!

PAYLAŞ
Aslı Enver ve Mehmet Günsür'ün Başrollerinde Yer Aldığı, Disney+'in Yeni Orijinal Dizisi 'Arayış'tan İlk Tanıtım Yayınlandı!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Disney+ orijinal yerli dizileriyle çok konuşulmaya devam ederken oyuncu kadrosu ve değişik hikayesiyle şimdiden dikkatleri üzerine sürükleyen yeni dizisi Arayış ’tan ilk tanıtım yayınlandı. Aslı Enver ve Mehmet Günsür ’şan başrollerinde yer aldığı dizinin ilk tanıtımı iki oyuncunun şahsiyetlerine ve diziye dair merakı artırıyor.

The Walt Disney Company ’nin dijital yayın platformu Disney+ yerli ve yabancı içerikleriyle dikkatleri üstüne sürüklemeyi sürdürürken Türkiye ’deki orijinal yerli dizilerine yenilerini ilave etmeye devam ediyor.   Üretimciliğini Ay İmal ’ın üstlendiği, özgün hikaye ve senaryosunu Nükhet Bıçakçı ve Özlem Yücel ’in kaleme aldığı, rejisör koltuğunda mükâfatlı rejisör Emin Alper ’in oturduğu ‘Arayış ’ dizisinden sahnelerin yer aldığı ilk tanıtım izleyicilerle paylaşıldı. Aslı Enver ’in ve Mehmet Günsür ’şan rollerine dair ilk sinyallerin verildiği tanıtımda Tufan Mehmet Günsür kişiliğinin “Mutluluk bir isme, kulaç attıkça uzaklaşan, asla erişemediğimiz bir isme” lafları dikkat toplarken, Nisan ’ın Aslı Enver “Acılarına karşılık vadedilen bir cennet var, kalbine güven, orada bir yerde…” dediği sansasyonel sahneler dikkatleri sürüklüyor. 

Aslı Enver ve Mehmet Günsür ’şan başrollerini paylaştığı, Defne Kayalar, Devin Özgür Çınar, Erol Babaoğlu, İpek Türktan, Erdem Şenocak, Begüm Akkaya, Şeyma Gökçe Cengiz, Onur Ünsal, Eylem Yıldız, Oral Özer, Ali Yoğurtçuoğlu ’nun onlara eşlik ettiği Arayış ’ta genç bir kadının sırlı bir adadaki kendini arayış hikayesi anlatılıyor.

Metropol hayatına sıkışmış, hasta, mutsuz ve yolunu kaybetmiş bir ruh olan Nisan, birlikte katıldıkları bir şifa seansının ardından ortadan kaybolan dostunun izini sürerken şaibeli bir tarikata erişir. Tüm kuşkularına rağmen tarikatın taahhüdüne kayıtsız kalamayan Nisan, sırlı bir adam olan Tufan ’ın peşinden meçhullüklerle dolu bir maceraya atılır. Doğa Ötesi, mutluluk, varoluş ve aşk temalarını denetletecek orijinal dizi ‘Arayış ’ çok yakında yalnızca Disney+ ’ta…

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı