Bahar Toprak; “Yıllar sonra güzelliğimin farkına vardım!”

PAYLAŞ
Bahar Toprak; “Yıllar sonra güzelliğimin farkına vardım!”
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Aşk yaşamıyla ve yaşam stiliyle dikkat toplayan toplum yaşamının tanınan suratlarından “Bahar Toprak”ın enerjisi ve hoşluğu göz kamaştırdı.

Dürüst ve natürel tutumlarıyla markaların alakasını sürüklemeye başlayan “Bahar Toprak”; yakın zamanda yayınlamış olduğu bir müzakeresinde dürüst duygularını şu laflarla ifade etti; 

“Hoşluk benim için izafi bir kavram ben seneler sonra hoşluğumun farkına varanlardanım, seneler sonra kendi benliğimle barışık hale geldim kendimi olduğum gibi beğenmeye başladım ‘hoşluk,, benim için yalnızca bir sergenden  ibaret  şayet bir insan gerçekten gözleri ve kalbi ile gülebiliyorsa her zaman çekemenmeye mahkumdur. Tolstoy ’un dediği gibi; yaptıklarınızla değil yaşattıklarınızla andırılırsınız.”

Satranç gibi yalnızca mananın ön tasarıda olduğu ilişkiler yaşamadığını dile getiren ”Bahar Toprak”; aşk bayanı olduğunu ifade ederek gönülden gönüle yaşanmayan hiçbir ilişkinin kendisine uygun olmadığını söyledi.

“Bahar Toprak”; ses getirecek bir reklam kampanyası için de kolları sıvadı. Hoş model; yakında birbirinden ünlü simaların yer aldığı dikkat çekici bir projenin içerisinde yer alacak.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı