Bengi İdil Uras “Akdeniz Kıyıları ile başlayarak dünyayı gezmeyi çok istiyorum.”

PAYLAŞ
Bengi İdil Uras “Akdeniz Kıyıları ile başlayarak dünyayı gezmeyi çok istiyorum.”
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da takipçilerinin suratını güldüren zaferli oyuncu Bengi İdil Uras, bu yaza dair tatil tasarılarını MAG Ağustos rakamında anlattı…

Yazın büyük bir kısmını Datça ’da geçirdiğini söyleyen Bengi İdil Uras “Erkek dostumun şirketinde beraber aktiflikler tertip ediyoruz. Hem tatil hem iş gibi geçiyor Datça ’da günler. Eylül ayında da Yunan adalarını ziyaret etmeyi tasarlıyorum Simi ve Kos adası ilk ziyaret edeceklerim.” Dedi.

Datça ’nın tabiatını çok beğendiğini belirten Uras “Buranın tabiatını, soğukkanlılığını ve natürel ki denizini çok beğeniyorum. Türkiye gerçekten deniz tatili açısından eşi eşi olmayan bir ülke. O sebeple Ege kıyılarımızı çok beğeniyorum. Fransa ’da Avignon ve etrafı. Öbür ülkelerde gitmek istediğim çok yer var reelinde, seyahat etmek ve keşfetmek bu dünyadaki en hoş terapi olabilir diye düşünüyorum. Tertemiz yerler görmek, insanlar tanımak, onların yaşam biçimlerini keşfetmek çok bedelli. Akdeniz kıyıları ile başlayarak dünyayı dolaşmayı çok istiyorum. Sonrasında daha uzak ülkeler Tayland, Avustralya, Endonezya, İsmeler Fiji, Seyşel, Madagaskar, Fransız Polinezyası vb. Saymakla tamamlayamayacağım kadar çok, umarım bu ömrüme hepsini sığdırabilirim!” açıklamasında bulundu.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı