Betül “Gir Düzene“ diyor!

PAYLAŞ
Betül “Gir Düzene“ diyor!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Bu sene Almanya ’yı Eurovision Şarkı müsabakasında temsil etmek için ön elemelere katılan ve milli finale kadar yükselen Betül, yeni türkçe şarkısı “Gir Kumpasa” ile pop müzik piyasasına yeni bir soluk getiriyor.

Dinleyecileri bütün anlamıyla dans etmeye teşvik eden ve clublarda son ses eşlik ettiren devingen şarkının lafı ve bestesi Çağrı Şingan ’a, aranjesi ise prodüktör Furkan SYZO ’a ait. Çağdaş pop ve balkan ezgileriyle kendi stilini oluşturan Betül, “Gir Kumpasa” adlı yeni şarkısına da kendine özgün melodileriyle imzalaydı.

Müzik Klibinin rejisörlüğü ve kreatif direktörlüğü Betül ’şan menajeri Fatih Şahin üstlendi. Klibin edit ’i ise Nitin Khajoita ’a emanet edildi.

“Gir Kumpasa” ile müzikseverler bu yazın neşesini doyasıya çıkaracak!

Genç şarkıcı Betül: “Gir Kumpasa” ile müzikseverler bu yazın neşesini doyasıya çıkaracak. Şu an elimde bir hayli şarkı var, sürprizlere hazır olun. Uzun ara vermeden sıradaki şarkıları hoşlananlarımın alkışına sunacağım.” diyerek hayranlarını heyecanlandırıyor.

Yurt dışında sahne aldığı şenliklerde büyük beğeni toplayan Betül ’şan yeni şarkısı tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı