Bingöl’ün Genç ilçesinde ihtiyaç sahibi bin 300 öğrenciye giyim yardımı yapıldı.

PAYLAŞ
Bingöl’ün Genç ilçesinde ihtiyaç sahibi bin 300 öğrenciye giyim yardımı yapıldı.
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Bingöllü iyiliksever iş adamı Abdurrahim Özge ve ailesi, her sene olduğu gibi bu sene de lüzum sahibi talebeleri unutmadı. Bingöl’şöhret Genç ilçesinde lüzum sahibi bin 300 talebeye giyim desteği yapıldı.

Bingöllü iyiliksever iş adamı Abdurrahim Özge ve ailesi, her sene olduğu gibi bu sene de lüzum sahibi talebeleri unutmadı. Özge ailesi, bu kere de Genç Kaymakamlığı Sosyal Dayanaklaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından tanımlanan bin 300 talebenin kış aylarında üşümemesi ismine bot ve mont dayanağında bulundu. Şehit Hakan Akdere Kültür Merkezinde tertip edilen dağıtım merasimiyle talebelere hediyeleri ibraz edildi.

Genç Kaymakamı Yusuf Kaptanoğlu, “Saadet Hanım ve eşi Abdurrahim Özge her fırsatta böylesi hayırlı işler yaparak takdiri hak ediyorlar. Ben kendilerine gösterdikleri duyarlılıktan dolayı şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Özge ailesi olarak takviyelere devam edeceklerini ifade eden Saadet Özge, “Genç ilçesinde daha evvelleri yaptığımız takviyeler vardı. Genç Kaymakamlığımız ile görüşerek lüzum istikametinde bu kere de lüzum sahibi talebelerimizi giydirmeye karar verdik. Bugün itibariyle bin 300 talebemize bot ve mont hediye ettik. Çocuklarımızın gözlerindeki mutluluğu görünce bizler de çok mutlu olduk” diye konuştu.