BluTV'nin, Hepsiburada Premium katkılarıyla yayınlanacak orijinal dizisi MAGARSUS'un galası yapıldı

PAYLAŞ
BluTV'nin, Hepsiburada Premium katkılarıyla yayınlanacak orijinal dizisi MAGARSUS'un galası yapıldı
  • 0
  • 0
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -

Berkay Ateş, Çağlar Ertuğrul, Merve Dizdar ve Ercan Kesal ’ın başrolünde yer aldığı, kadrosuyla şimdiden 2023 ’şan en iddialı yerli imallerinin arasına giren Magarsus ’un galası yapıldı. 

Oyuncu kadrosunda Berkay Ateş, Çağlar Ertuğrul, Merve Dizdar ve Ercan Kesal gibi adların yer aldığı BluTV ’nin merakla beklenen orijinal dizisi Magarsus ’un galası Hilton İstanbul Bosphorus ’da hakikatleşti. Gala gecesine dizinin oyuncularının yanı gizeme aralarında Birce Akalay, Caner Cindoruk, Nilperi Şahinkaya, Emre Yusufi, Zeynep Tuğçe Bayat, Cansel Elçin, Nazlı Bulum, Ali Gözüşirin ve Yağızcan Konyalı gibi sanat ve oyuncu dünyasından pek çok ünlü ad katıldı. Gecede Emir Ersoy ve orkestrası da sahne aldı. 

2023 ’şan en iddialı yerli imallerinin arasına giren Magarsus ’un ilk iki kısmı Hepsiburada Premium ’un katkılarıyla BluTV platformunda 10 Ağustos ’ta izleyicilerle buluşacak. 

“MAGARSUS, İLK YURTDIŞI MÜKÂFATINI ALDI”

Hepsiburada CEO ’su Nilhan Onal Gökçetekin, “Bu gece için çok coşkuluyuz. Hepsiburada ailesi olarak Hepsiburada Premium ve Magarsus ehemmiyetli bir iş birliğine imzalaydı. Hepsiburada Premium ailesi olarak birinci yaş günümüzü kutluyoruz. Magarsus da bizim katkılarımızla asıllaştırılan BluTV ’nin harika bir imali. Yarın allahın izniyle merakla bekleyen izleyicilerle buluşturacağız. Hepsiburada Premium, Türkiye ’nin ilk yerli e-ticaret sadakat programı ve bu programa dahil olanlara BluTV hediye ediliyor. Magarsus bu senenin en iddialı imali. Bellim fragmanları izlediğinizde neden destek olduğumuzu anlayacaksınız. Mucizevi etkileyici. Şu anda halihazırda 7. Berlin TV Series Festivali ’nde de ilk yurtdışı mükâfatını aldı. Bu surattan harcayıcılarımızla kavuşturmak için çok coşkuluyuz” açıklaması yaptı.

BluTV CEO ’su Deniz Şaşmaz Oflaz ise “Magarsus bizi çok heyecanlandıran bir iş. Reelinde bugün ilk kere uzun süreçten sonra izleyiciyle paylaşıyor olacağız. Bu coğrafyanın hikayelerini anlatmaya çok odaklandık. Magarsus da bunlardan biri” biçiminde konuştu.

MERVE DİZDAR: ‘ ’HEM AİLE HAZİNİ HEM DE BİR HAYLİ AKSİYON VAR ’ ’

Oyuncu Merve Dizdar ise “Çok coşkulu ve çok mutluyum. Gördüğünüz gibi zati takımın hepsiyle oynamak, çalışmak benim için çok mutluluk vericiydi.  Ama benim için yeni olan ilk kere Ozan ile çalışmam. İyi ki rejisörümüz Ozan…Tansu bence dizi tarihinin de ehemmiyetli bir şahsiyetlerinden biri. Yurt dışında okumuş, şimdi de firmanın başına geçmeye çalışan bir şahsiyetimiz. Biz Çağlar ile dizide kardeşiz. Başımıza neler geldiğini diziyi izledikten sonra göreceksiniz. Aile hazini diyebilirim. Ama işin içinde bir hayli aksiyon da var” biçiminde konuştu.

ÇAĞLAR ERTUĞRUL: ‘ ’ÇOK HOŞ YAZILMIŞ BİR İŞ O SURATTAN ÇOK ONURLUYUM ’ ’

Böyle bir projeye dahil olduğum için çok mutlu olduğunu dile getiren Çağlar Ertuğrul ise; ’ ’üretimcilerimize de buradan teşekkür ediyorum. Natürel ki rejisörümüz Yunus Ozan Korkut da burada. Onlara ‘ben olurum olmam ama bu işi izlemek istiyorum ’ dedim. Çok hoş yazılmış bir iş. O surattan çok onurluyum. Umarım seyirci de her zaman onurla ve hoş bir biçimde bu işi hatırlar. Oyuncu kadromuz da burada Hepsi çok birbirinden maharetli. Hepsiyle sahne paylaştığım için çok mutluyum. Bundan sonrası artık daha çok seyircide.” dedi.

Diziyi, Hepsiburada Premium aboneleri, koli dahilindeki hediye BluTV azalıkları sayesinde izleyebilecekler. Geçtiğimiz ay birinci senesini kutlayan Hepsiburada Premium ’un 1 milyondan fazla abonesi bulunuyor.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı