Buket Aydın'dan yeni platformuna şatafatlı davet…

PAYLAŞ
Buket Aydın'dan yeni platformuna şatafatlı davet…
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Ünlü sunucu ve programcı Buket Aydın genel yayın rejisörü olduğu yeni kurulan dijital platform Haberet.com ’un Etiler Celebrity ’de hakikatleşen şatafatlı davetine ev sahipliği yaptı. İş, sanat ve siyaset yaşamından bir çok adın katıldığı gecede Aydın, davetlileriyle teker teker ilgilendi. 

Geceyle ilgili duygularını ve görüşlerini belirten Buket Aydın, “Bugün uğurlu olması için kırmızı giyindim. Logomuz da kırmızı, lacivert ve bu vesileyle renklerimizi yansıtmak istedim. Dijital dünya çok ehemmiyetli, artık bir hayli platform, bir hayli televizyon kanalı da kendine yer buluyor. Haziran ayında yola çıktık. Takribî 6.5 aydır bu proje için çalışıyoruz. Hoş, genç ve enerjik bir takımımız var. Bir çok isimi davetli olarak alacağız” dedi. 

Geçtiğimiz günlerde bir programda Mabel Matiz ’in zamanlarda popüler olan “Antidepresan” isimli şarkısı açıklayan Buket Aydın ’a gelen tepkileri soran muhabirlere “Ben şarkıcı değilim. Sesimin de hoş olduğunu da iddia etmiyorum. Ama şuan piyasada kendine şarkıcı diyen bir hayli şahıstan daha iyiyim. Ben nam dersi almadım. O kadar çok eleştirildimki daha çok şarkı söyleyesim geliyor. Nam dersi alacağım. Aldıktan sonra tekerrür söyleyeceğim. Hani Kırgızistan ’da gelen playback yasağı varya keşke burada da olsa, playback yapan bir çok insandan sesim daha hoş benim.”  cevabını verdi. Habercilerin Merve Boluğur ’dan bir düet öneriyi gelse yapmak istermi siniz?” biçiminde kahkaha atarak cevap veren Aydın, ” Merve Boluğur çok tatlı, onun özgüvenine bayılıyorum. Kabul ederim neden olmasın. Merve ’yede banada yeter artı şarkı söylemeyin diyorlar. Onun için belki Merve ’yle düet yapabilirsiniz. Antidepresan değilde belki söylediğmiz şarkılar ile insanları bunalıma sokabiliriz.” dedi. 

Yaptığı ağır rejim ve sporla 11 kilo veren Buket Aydın ’a bir muhabirin “11 sayıyı sizin için uğurlu sanırım. Sevgilinizle de sizden 11 yaş ufak” demesi üzerine gülen sunucu, ” Şöyle dostlar, benim mutlu bir birlikteliğim var. Beraber olduğum şahısla aramda 11 yaş yok. Ama benden ufak aramızda o kadar yaş farkı yok. Bu kadarını söyleyebilirim. Günümüzde bu cins şeylerin tasa olduğunu düşünmüyorum. “

 

Kaynak: adamnedio.com