Büyük Macera Hazine Peşinde filminin galası yapıldı

PAYLAŞ
Büyük Macera Hazine Peşinde filminin galası yapıldı
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

İmalciliğini No23 Prodüksiyon ’un yaptığı, rejisör koltuğuna ise Ahmet Toklu ’nun oturduğu ‘Büyük Serüven Hazine Peşinde ’ filminin galası Kanyon ’da yapıldı. Yoğun alakanın yaşandığı gala gecesinin ikinci de depremzede çocuklar için Malatya ’da yapılacak. 

28 Nisan ’da vizyona girecek olan Büyük Serüven Hazine Peşinde filminin galası Kanyon AVM ’de yapıldı. Filmin oyuncularının bütün kadro katıldığı gala gecesine Ceren Benderlioğlu, Berat Efe Parlar, Atılay Uluışıl, Tolga Tetin, Doğukan Güngör, Hasan Yalnızoğlu ve Banu Karagöz gibi bir hayli ünlü ad katıldı.

Çocukların eşsiz dünyasında birlik ve beraberliğin anlatıldığı filmin senaryosunu Deniz Tuncay kaleme alıyor. Çocuk gelişim uzmanları ve psikologların katkılarıyla hazırlanan film titiz bir çalışma neticesinde sinema sevlerle buluşacak. 

 

Son söz seyircinin

Filmde Bekir Akbaba şahsiyetine hayat veren Muharrem Türkseven, “Çekim vaktinde söz hakkı bizdeydi fakat artık son söz seyircinin. Oyuncuların hepsi birbirinde maharetli birbirinden cümbüşlüydü. Çok hoş bir iş çıkardık ve artık seyircimizi bekliyoruz. 

 

Bir gala da Malatya ’da 

Filmim imalcisi Tuğba Tuna, “Ülkemizin son günlerde yaşadığı zelzele trajediyi hepimizi etkiledi. Bu süreci hep beraber atlatacağız. O surattan zelzele bölgesindeki çocukları da unutmamamız gerekiyor. Filmimiz çocukların yaşadığı bu güç günlerde belki bir ışık olur o surattan 2. galamızı Malatya ’da yapacağız” dedi. 

 

Çocuğumuz olursa nasıl birisi olacağını anladık

Filmde karı kocaya hayat veren Orçun Kaplan, Damla Cercisoğlu çifti “Bizim için bir hayli anlamda bu bir ilk oldu. Filmde de çiftiz ve aile gibiyiz. Üretimcimizde bize her anlamda bunu sezdirdi. Biz de çocuğumuz olursa nasıl birisi olacağını anladık. Filmde dostluk da çok ön tasarıda ve o kadar da ilerlediği çocukların ahbaplığı hala devam ediyor” dedi.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı