Çağatay Ulusoy'un Başrolünde Yer Aldığı Terzi'nin 2. Sezonu 28 Temmuz'da Tüm Dünya İle Aynı Anda Sadece Netflix'te

PAYLAŞ
Çağatay Ulusoy'un Başrolünde Yer Aldığı Terzi'nin 2. Sezonu 28 Temmuz'da Tüm Dünya İle Aynı Anda Sadece Netflix'te
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Netflix, güçlü oyunculukları ve etkileyici öyküsü ile coşkuyu dorukta vazgeçen Terzi ’nin 2. sezon tarihini tanıtım fragmanı ile duyurdu. İlk sezonunu solukların yakalandığı bir final ile noktalayan Terzi, 28 Temmuz ’da yeni sezonuyla izleyici ile buluşacak. 

Başrolünü Çağatay Ulusoy ’un üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Salih BademciOlgun Şimşek ve Şifanur Gül gibi hoşlanılan adlara yeni sezonda Berrak Tüzünataç da dahil oluyor. Cem Karcı ’nın idarediği, senaryosunu Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı ’nın kaleme aldığı Terzi ’nin 2. sezonu 28 Temmuz ’da tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix ’te yayınlanacak.

Terzi 2. Sezon Hakkında:
Esvet ’in yaşamından çıkışı Peyami ’nin içinde büyük bir acı ve hiddete neden olur. Dimitri, olanları geride vazgeçerek Esvet ’le beraber olmaya hazırdır. İçinde bulunduğu naçarlık ve acı ile apayrı birine dönüşen Peyami ’nin yaşamına giren Cemre bu yarıyılda onun en büyük tasa ortağı olurken, Peyami annesiyle alakalı hakikatlere de adım adım yanaşmaktadır.

Rejisör: Cem Karcı 

Senaryocular: Rana Mamatlıoğlu & Bekir Baran Sıtkı

Oyuncular: Çağatay Ulusoy Peyami, Salih Bademci Dimitri, Şifanur Gül Esvet, Olgun Şimşek Mustafa, Ece Sükan Suzi ve Berrak Tüzünataç Cemre ve Evrim Alasya Kiraz

Üretimci: Onur Güvenatam

Üretim Firmayı: OGM Pictures

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı