''Can Havli'' Tüm Platformlarda Yayında!

PAYLAŞ
''Can Havli'' Tüm Platformlarda Yayında!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Yayınlamış oldukları ve içinde var oldukları projelerle dikkatleri üzerine sürükleyen genç kabiliyetler; ”Berkan Çelik & Ömercan Özüaydın” lafı ve müziği ikilinin kendisine ait olan yeni şarkısı ”Can Havli”ni dinleyicisiyle buluşturdu. Prodüktörlüğünü Ömercan Özüaydın ’ın üstlendiği şarkı; yaşadığı büyük kaybın ardından psikolojik meseleler yaşayan bir erkeğin öyküsünü anlatıyor.

Müziğe olan alakası lise senelerinde gitar çalarak başlayan ”Berkan Çelik”; şarkı lafı yazmaya da başladıktan sonra  profesyonel anlamda yazdığı ilk şarkısı Sevda Karası ’nı, Nahide Babashlı&Enbe Orkestrası seslendirdi. Şarkı 2 günde 2 milyon dinlenmeye erişerek çok hoşlanıldı.

Genç şarkıcı; şarkı lafı yazarlığının yanında yorumcu olarak da yer aldığı ilk teklisi Güneş ’i 2022 Kasım ayında dinleyicisiyle buluşturdu.

”Ömercan Özüaydın” ise profesyonel müzik yaşantısına 16 yaşında gitarcı olarak sahneye çıkarak başladı. Seneler içerisinde Simge, Mehmet Erdem, Hikaye Gürman gibi bir hayli adın konserlerinde gitarcı olarak yer aldı. Nahide Babashlı ve Feride Hilal Akın adın da orkestra şefliklerini yapıp sahne ve stüdyo çalışmalarında eşlik etti.

Sanatçı; ayrıca bir hayli dizi-film müziğinin içinde de değişik besteleri ve düzenlemeleriyle yer almaya devam ediyor.

Genç ikilinin yeni şarkısı ”Can Havli”nin klip rejisörlüğünü Tolga Tokbaş üstlendi. Klipteki iddialı ve dikkat çekici enkaz görseller hayat üzerine ve yaşanmışlıklara hitap ederek, insan vicdanındaki acıklı tesiri en iyi biçimde betimleyerek seyircisiyle buluşuyor.

”Berkan Çelik & Ömercan Özüaydın”ın yeni projesi ”Can Havli” Songs4You yaftasıyla tüm müzik platformlarında ve klibi Berkan Çelik YouTube kanalında yayında!

 

Kaynak: adamnedio.com