Cappy Beklenmedik Hadise Konseri ile Yaşam Dolu Sürprizlerini Başlattı

PAYLAŞ
Cappy Beklenmedik Hadise Konseri ile Yaşam Dolu Sürprizlerini Başlattı
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Cappy yeni kampanyası kapsamında asıllaştırdığı sürpriz Hadise konseri ile dinleyenlere unutulmayacak bir tecrübe yaşattı.  “Cappy Yaşam Dolu ’ ’ kampanyası, beklenmedik anlar ve yerlerde karşımıza çıkaracağı dinamik sürprizlerle yaz süresince donakaltmaya devam edecek.

‘ ’Cappy Yaşam Dolu ’ ’ kampanyası çerçevesinde, beklenmeyeni harcayıcısıyla buluşturmaya devam ediyor. Rutini kıran minik sürprizlerle, harcayıcılarının yaşamlarına minik tatlı değişlerde bulunmayı kasteden Cappy, yaz süresince Türkiye ’nin muhtelif şehirlerinde hakikatleştireceği sürprizlerle donakaltmaya devam edecek. 

“Cappy Yaşam Dolu” kampanyasının ilk sürprizi, Kanyon Alışveriş Merkezi ’nin önünde öğlen saatlerinde hakikatleşen Hadise konseri oldu. Öğlen saatinde alışveriş merkezinde olan insanların karşısına beklenmedik bir biçimde çıkan popüler şarkıcı Hadise, “Hiç beklemiyordunuz değil mi? Burda olmak çok hoş dostlar,sanırım ilk kez Türkiye ’de böyle bir şey yapılıyor. Cappy için bir beğeni alabilir miyim? Sürpriz deyince de, ben! Bu eşsiz tecrübeyi birlikte yaşadığımız için çok mutluyum. Bugün enerjimizle ve neşemizle günümüzü hoşlaştıralım. Hoşlananlarımı afallatmayı ve onlara eşsiz tecrübeler sunmayı çok hoşlanıyorum. Benimle olduğunuz için teşekkür ederim. Hadi hep birlikte Cappy ’leyelim” dedi. Konuşmasının arttan da en sevilen şarkılarını beğenenleriyle hep beraber seslendirerek, günlerine neşe kattı.  

İnsanları rutinlerinden çıkartarak ‘ ’beklenmediği ’ ’ yaşama geçiren “Cappy Yaşam Dolu” kampanyasının sıradaki aktivasyonlarıyla değişik şehirlerde muhtelif sürprizlerle harcayıcısını donakaltmaya devam edecek. Cappy ’lemek isteyenlerin buluşma noktası olacak kampanya Ağustos sonuna kadar devam edecek.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı