Cihan Talay: “Belediye Başkanı Dahi Ziyaret Etti”

PAYLAŞ
Cihan Talay: “Belediye Başkanı Dahi Ziyaret Etti”
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Dayı Gösteri, komedyen Cihan Talay ve oyuncu Toygan Avanoğlu ile bol kahkahalı bir kısmı daha geride vazgeçti.

Ata Demirer ile oynadığı yeni filmi Bursa Bülbülü ’nden methiyeyle söz eden zaferli oyuncu Avanoğlu, GAİN ’de yayınlanmaya başlayacak Dünya Bu adlı yeni projede yer almasıyla alakalı da, “Mucizevi hoş senaryolara sahip. Okurken dahi esrarengiz güldüm, hemen yükseldim işe” dedi.

Talay, Youtube ’daki “Mahalle Baskısı” adlı programı nedeniyle Belediye Başkanı ’nın kendisini ziyaret ettiğini anlattı. 

Dayı Gösteri bu hafta, komedyen Cihan Talay ve oyuncu Toygan Avanoğlu ’nu misafir etti.

“Ata ’nın arkadaşlığı çok hoş”

Ata Demirer ’le beraber yer aldığı yeni filmi Bursa Bülbülü ile alakalı, “Hekim Fatih rolündeyim. Çok neşeli bir rol. Çok hoş bir film. İzleyenler de genelde zati çok hoşlanıyorlar. Çok hoş yazıyorlar, çiziyorlar, sağ olsunlar” yorumunu yaptı. Ata Demirer ’le oynamanın çok neşeli olduğunu söyleyen Avanoğlu, “Ata ’yı zati çok beğeniyorum. Onun arkadaşlığı, sohbeti çok hoş” dedi.  

“Stand-up ’çıların artması İstanbul ’da coşturmuyor”

Cihan Talay, stand-up ’çıların rakamının artmasına coşup coşmadığıyla alakalı soruya, “İstanbul ’da coşturmuyor da, öbür şehirlerde sevindiriyor. İstanbul ’da 50 tane şov var artık. Baya kiraya çalışıyoruz Dayı” biçiminde mizahlı bir cevap verdi. Talay, öbür stand-up ’çılardan ne farkı olduğunun sorulması üzerine ise, “Her an cezaevine girebilir bir stand-up metni var. Herhalde farkı odur” dedi. 

“Senaryoyu okurken çok güldüm”

Şubat ayında GAİN ’de yayınlanmaya başlayacak Dünya Bu adlı projede rol alan Toygan Avanoğlu, yeni projeyle alakalı çok coşkulu olduğunu belirterek, “Ben çok eğlendim. Skeç skeç olan bir dizi. Mucizevi hoş senaryolara sahip. Okurken dahi esrarengiz güldüm, hemen yükseldim işe” dedi.

Belediye Başkanı ziyaret etmiş

Youtube ’da yayınlanan “Mahalle Baskısı” adlı programına, Zeytinburnu ’nun hoş bir mahalle olduğunu düşündüğü ve orada yaşayanları tanıtmak istediği için başladığını söyleyen Cihan Talay, “Belediye Başkanı dahi ziyaret etti; o da beğenmiş” dedi.  

Cihan Talay ’dan “semtçilik” tüyoları

Gel Bakalım Yanıma kısmında Dayı ’nın masasına geçen Cihan Talay, “semtçilik” tüyolarını paylaştı. Selamlaşma, gençlerle irtibat, gerektiğinde kaçma, esnafın hürmetini kazanma gibi alanlarda ne biçimde davranmaları gerektiğini izleyicilere aktardı. 

 

Kaynak: adamnedio.com