Deniz Baysal Yurtcu: “Konserlerde kızlar eşime çığlık atmasa sıkıntı olur”

PAYLAŞ
Deniz Baysal Yurtcu: “Konserlerde kızlar eşime çığlık atmasa sıkıntı olur”
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Hakan Gence ’nin Hürriyet YouTube programının bu haftaki davetliyi ‘Teşkilat ’ dizisinin başrol oyuncusu Deniz Baysal Yurtcu oldu.

İlk kısmından itibaren alakayla takip edilen Teşkilat dizisinin Zehra ’sı Deniz Baysal Yurtcu, Sıkı Muhabbet ’e konuştu. 

Eşi Barış Yurtcu ile aralarında kıskançlık olmadığını söyleyen Deniz Baysal Yurtcu, “Konserlerde kızlar eşime çığlık atmasa kasvet olur. ‘Kimsenin sevmediği adamı mı aldım ’ diye düşünürüm” diye mizah yaptı. Çocuk sahibi olmayı seçim etmediğine değinen hoş oyuncu, “Benim bedenim, benim kararım. O mesullüğü istemiyorum. Ben kendimi, serbestliğimi azıcık geç keşfettim, kendi bedelimin geç farkına vardım. Çocuğa yazık diye düşünüyorum” diye ilave etti.

Kendisinden iyi oyuncu olarak bahsedilmesini seçim eden Deniz Baysal Yurtcu, “Hoşluğun sonra ne bereketi olacak ki? Göçtüm, gittim bu dünyadan, “Hoş bayandı” denmesi bana bir şey ifade etmez. Emeğim görülsün yeter” diye belirtti.

Ünlü adların yaşamlarını ve daha evvel kimseye anlatmadıklarını paylaşan ‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet ’ her cuma saat 14.00 ’te yeni kısmıyla Hürriyet YouTube hesabında yayında.

 

Kaynak: adamnedio.com