Didim'de Ersay Üner rüzgarı esti

PAYLAŞ
Didim'de Ersay Üner rüzgarı esti
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Didim Belediyesi tarafından yapılan Didim Amfi Tiyatro muhteşem bir konsere daha ev sahipliği yaptı. Ünlü sanatçı Ersay Üner Didimlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Didim Amfi Tiyatro birbirinden hoş konserlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Didim Belediyesi tarafından 2,5 koya yapılan, sanatın ve kültürün merkezi Didim Amfi Tiyatro ’da ülkemizin sevilen seslerinden pop müziği sanatçısı ve söz yazarı Ersay Üner konseri asıllaştırıldı. Konsere Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Belediye Başkan Yardımcıları E. Öznur Gündoğdu, Yusuf Deveci, İbrahim Metin Başer, CHP Didim İlçe Başkanı Nurettin Koçak ve yurttaşlar katıldı.  Yurttaşların yoğun alaka gösterdiği konserde Ersay Üner en sevilen şarkılarını Didimliler için seslendirdi. Üner, enerjisi ve sevinci ile kendisine hayran bıraktı. Konserin sonunda Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Ersay Üner ’e çiçek ibraz etti.

Suratlarca yurttaşın katıldığı konserde konuşma yapan Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, “Sanatın ve kültürün merkezi Didim Amfi Tiyatro ’da reelleştirilen Ersay Üner konserine katılımınızdan dolayı herkese teşekkür ederim. Aktiflik ve konserlerimiz ara vermeden devam edecektir” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı