Disney+'In Yeni Reklam Filminde Megastar Tarkan Rüzgarı Esti

PAYLAŞ
Disney+'In Yeni Reklam Filminde Megastar Tarkan Rüzgarı Esti
  • 0
  • 0
  • 1 dakika da oku
  • +
  • -

Disney+, Türkiye ’deki tanıtım gecesinde marka suratı olduğunu duyurduğu megastar Tarkan ’ın rol aldığı yeni reklam filminde izleyiciyi apayrı dünyaları bulguya davet ediyor. 
Türkiye ’de yayın hayatına başlayalı takribî 10 ay olan Disney+, tanıtımda duyurduğu sürpriz ad Tarkan ile çalışmalarına sürat kesmeden devam ediyor.

Dijital platformun marka suratı olan megastar, rol aldığı reklam filmi ile izleyicileri Disney+ dünyasını keşfetmeye davet ediyor.

Tarkan ’ın Disney+ izlerken görüldüğü filmde, megastar izlediklerinin de tesiriyle kendini çok değişik sahnelerin içinde hayal ediyor ve izleyenleri Disney+ âleminde romantik komedi, aksiyon, dokümansal ve bilim kurgu içeriklerinin başrolünde olduğu bir yolculuğa çıkarıyor.

Tarkan ’ın çok konuşulacak performansıyla izleyicilere “Disney+ ile apayrı dünyaları keşfet” diyen, TBWAIstanbul ve Disney+ takımları tarafından hazırlanan reklam filmi bugünden itibaren yayında. Filmin rejisörlüğünü DUAL olarak tanınan Boran Güney ve Erhan Yürük ikilisi üstlenirken, prodüksiyonunu Public asıllaştırdı.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı