DJ Serkan Kaya yeni single çalışmasıyla geliyor!

PAYLAŞ
DJ Serkan Kaya yeni single çalışmasıyla geliyor!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Almanya ’nın en tanınan gece clublerinin yanı gizeme Türkiye ’de Bodrum, Çeşme ve Alaçatı ’da reelleşen organizasyonlarda müzikseverlerle buluşan DJ Serkan Kaya Sercan Kaya yeni single çalışmasını hayranlarıyla buluşturmak için gün sayıyor.

Tanınan adlarla sahneye çıkmasını öğrenilirlik elde etmeyi başaran DJ Serkan Kaya Sercan Kaya yeni şarkısıyla alakalı olarak: “Yeni şarkımıb hatasız olması için stüdyoda çok zaman tüketiyorum. Umarım Walk With Me ’yi dinleyen herkes hoşlanır.” İfadelerine yer verdi.

DJ Serkan Kaya Sercan Kaya ayrıca stüdyo çalışmalarının yanı gizeme sahne çalışmalarını da devamlı sürdürüyor. Yoğunlu hakkında bilgiler aktarwn DJ Serkan Kaya Sercan Kaya: “Şu anda Almanya dışından gelen sahne isteklerini single çalışması hazırladığım için kabul edemiyorum. İstanbul ve izmirden çok rakamda öneriler geliyor ancak bu önerileri single çalışmam yayınlandıktan sonra değerlendireceğiz” ifadelerine yer verdi.

Ve dikkat! DJ Serkan Kaya Sercan Kaya ’nın “Walk With Me” adlı şarkısı Mart ayında müzikseverlerle buluşacak. Dancehall stilindeki bu şarkıyı ilk dinleyenlerden olmak için takipte kalın!Dj Serkan Kaya Sercan Kaya Kimdir?

1986 ’da Almanya ’nın Herborn kentinde dünyaya gelen Dj Serkan Kaya Sercan Kaya aslen Sivas ’lıdır.

18 yaşından bu zamana kadar etkin dj ’lik yapmayı sürdüren Dj Serkan Kaya Sercan Kaya 22 yaşından beri de Profesyonel Club ’lerde sahne almaya devam ediyor.

Türkiye ’de tanınan en iyi sanatçılarla aynı sahnede yer alan Dj Serkan Kaya Sercan Kaya Almanya ’nın en iyi mekanlarında müzik yapmaya devam ediyor. Türkiye ’de ise yaz yarıyılında Ege Bölgesinde sahne alan Dj Serkan Kaya Sercan Kaya ’nın 2023 sahneleri için uyuşmaları devam ediyor.

 

Kaynak: adamnedio.com