Ece Mumay'ın Güçlü Sesinden Yeni Şarkı: Affetmem, Dijital Platformlarda!

PAYLAŞ
Ece Mumay'ın Güçlü Sesinden Yeni Şarkı: Affetmem, Dijital Platformlarda!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Ece Mumay imzası taşıyan “Bağışlamam” isimli şarkı, Mahzen Media ve Angie Records yaftasıyla tüm dijital platformlarda ve Mahzen Fabrick Youtube kanalında yayınlandı. Şarkının söz ve müziği Ece Mumay ’a ait olup, tertip etmesi ise Özkan Alan ve Alican Özbuğutu tarafından yapıldı. Şarkının video klibi ise galibiyetli rejisör Amirali Ghorbanzadeh tarafından çekildi. Prodüktörlüğünü Tolga AYKUT ’un üstlendiği bu güçlü şarkı, dinleyicilerden büyük alaka görüyor.
 

Ece Mumay, kendine özgü stili, güçlü vokali ve etkileyici sahne performansı ile tanınan galibiyetli bir müzisyen ve söz yazarıdır. “Bağışlamam” isimli şarkısı da, duygusal bir tema çevresinde şekillenen sözleri ve etkileyici müziğiyle dikkat toplamaktadır. Şarkının Aranje çalışmaları ise Özkan Alan ve Alican Özbuğutu tarafından titizlikle hakikatleştirilmiştir.
 

“Bağışlamam” şarkısının video klibi ise Amirali Ghorbanzadeh rejisörlüğünde, profesyonel bir takım tarafından çekilmiştir. Klibin görüntüleri ve görsel efektleri, şarkının duygusal atmosferini galibiyetli bir biçimde yansıtıyor.
 

 

Ece Mumay ’nin “Bağışlamam” isimli şarkısı, Mahzen Media ve Angie Records yaftasıyla tüm dijital platformlarda ve Mahzen Fabrick Youtube kanalında yayınlandı. Şarkı, dinleyicilere duygusal bir müzik tecrübeyi sunarken, Ece Mumay ’ın müzikal kabiliyetlerini ve kendine özgü stilini bir kere daha ortaya koymuş gidişattadır.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı