Emir Can İğrek'ten YBY Woods'ta Unutulmaz Performans

PAYLAŞ
Emir Can İğrek'ten YBY Woods'ta Unutulmaz Performans
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

İstanbul ’un en büyük sahnesinde, semanın altında yıldız adları beğenenleriyle buluşturan YBY Woods, Emir Can İğrek konseriyle unutulmaz bir geceye imzalaydı. Dokuz bin seyircinin doldurduğu konser alanında Muhalif, Kor, Nalan gibi hit şarkıları hep beraber söylendi. Beğenilen sanatçı Emir Can İğrek, istek üzerine 2 kere seslendirdiği Ali Cabbar şarkısı, performansı ve enerjisiyle hayranlarına unutamayacakları bir gece yaşattı. 

Konserden şenliğe, tiyatrodan spora bir hayli kültür, sanat ve cümbüş tecrübelerini bir arada yaşatmaya odaklanan YBY Woods, Ali Cabbar şarkısıyla gündeme oturan zaferli sanatçı Emir Can İğrek ’i ikinci kere ağırladı. Kemerburgaz Kent Ormanı ’nın eşsiz havasında asıllaşan konsere Muhalif şarkısıyla çıkan ünlü sanatçı, performansı ve enerjisiyle herkesi büyüledi. 9 bin seyircinin hayranlıkla izlediği konserde Emir Can İğrek; Kor, Nalan, Bıçaklandım gibi bir hayli hit parçasını seslendirdi. 

Hayranlarını kırmayan şarkıcı Emir Can İğrek, son zamanların en çok konuşulan Ali Cabbar şarkısın öyküsünü YBY Woods sahnesinden beğenenleriyle paylaştı. Ünlü sanatçının yoğun istek üzerine iki kere seslendirdiği şarkıya hayranları da büyük heyecanla eşlik etti.

Kapılarını 15.00 ’te açan YBY Woods, konserden evvel de cümbüşlü etkinlikler tertip etti.

Yaşadıkları tecrübenin insanları ve insanların içinde bulundukları toplulukları pozitif şekilde dönüştürdüğüne inanan YBY Woods; semanın altında, ormanın içinde eşsiz konser tecrübeleri yaratmaya devam ediyor.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı