En Eğlenceli Fuar “GameX'in” Sürprizi Ece Seçkin Oldu

PAYLAŞ
En Eğlenceli Fuar “GameX'in” Sürprizi Ece Seçkin Oldu
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Bu sene 17 ’nci defa düzenlenenen Beynelmilel Dijital Cümbüş ve Reyin Fuarı GameX 2023 ’te gençlerin gözde pop yıldızlarından biri olan Ece Seçkin de sahne aldı. Genç yıldız, dijital reyin tutkunlarının buluşma noktası GameX 2023 ’deki PUBG Mobile standında hayranlarıyla buluştu. Binlerce gencin şarkılara eşlik ettiği konserde, Ece Seçkin dillerden düşmeyen şarkılarını hayranlarıyla beraber seslendirdi. Renkli görüntülere sahne olan konserde, hayranları Ece Seçkin ’e yoğun sevgi şovlarında bulunurken, konser sonrası suratlarca genç resim sürükletmek için sıraya girdi.

En Cümbüşlü Fuar “GameX” 

İstanbul TÜYAP Fuar ve Kurultay Merkezi ’nde tertip edilen Beynelmilel Dijital Cümbüş ve Reyin Fuarı GameX 2023 ’şan üçüncü gününde de binlerce reyin hoşlanır fuar alanına akın etti. En yeni dijital oyunlar ilk defa reyin tutkunlarıyla buluşurken, cümbüş dolu fuar 2 Eylül Cumartesi gününe kadar sürecek.

Doğu Avrupa, Afrika ve Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerin en kapsamlı dijital reyin fuarı olma özelliğini taşıyan ve reyin tutkunlarını bir defa daha buluşturan GameX, Rönesans Fuarcılık tarafından bu sene 17 ’nci defa tertip ediliyor. GameX 2023 ’e yerli ve yabancı dijital reyin şirket ve markaları katılıyor. GameX 2023 ’e her sene olduğu gibi bu sene de 100 bin üzerinde dijital reyin tutkununun katılımı bekleniyor.

Rönesans Fuarcılık hakkında

Rönesans Fuarcılık, 42 yıldır fuar organize eden Türkiye ’nin ilk fuar işletmelerinden biridir. Rönesans Fuarcılık ’ın 1981 – 2006 seneleri arasında tertip ettiği Türkiye ’nin en ehemmiyetli Bilgisayar Teknolojileri Fuarı CompeX, son 17 yıldır yerini GameX Beynelmilel Dijital Reyin ve Cümbüş Fuarlarına vazgeçti.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı