Engin Altan Düzyatan, 'Dubai Tanıtım' kampanyasının yüzü oldu

PAYLAŞ
Engin Altan Düzyatan, 'Dubai Tanıtım' kampanyasının yüzü oldu
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Dubai, Türk seyahatçiler için “yapılacaklar listesi”ni genişletmeye devam ediyor.

Dubai Ekonomi ve Turizm Departmanı, Türkiye ’nin en beğenilen yıldızlarından Engin Altan Düzyatan ’ı “Dubai Tanıtım” isimli kampanya kapsamında Dubai ’de ağırladı. Kampanya, Türkiye dahil, Dubai ’nin beynelmilel kaynak pazarlarından gelen ziyaretleri artırmayı kastediyor.

Engin Altan Düzyatan, seyahat süresi süresince Dubai ’nin adrenalin dolu tecrübelerinin tadını çıkarırken cümbüşlü bir tatil tecrübeyi yaşadı. Sky Views Observatory ’de yerden 219.5 metre yüksekte binanın kenarında yürüyerek Dubai ’nin sembolik noktalarını izleyen Düzyatan, Aayan Binicilik Kulübü ’nde plajda at binmeyi tecrübeledi ve Dubai ’nin en yeni cazibe merkezlerini keşfetti. Ünlü oyuncu ayrıca Palm Jumeirah ’ın dünyaca ünlü 360 derecelik panoramasını, Dubai ’nin siluetini ve The Palm ’deki The View ’dan Arap Körfezi ’nin manzara tecrübesini tattı.

Dubai ’ye asıllaştırdığı ilk ziyaretinden büyülenen Engin Altan Düzyatan ’a bu kere eşi Neslihan Alkoçlar ve çocukları da eşlik etti. Düzyatan ailesi beraber Dubai ’nin 3.000 ’den fazla flora ve fauna cinsinin bulunduğu kapalı yağmur ormanı The Green Planet ’i ve Dubai ’nin en hoşlanılan tecrübesel reyin müzesi Oli Oli ’yi ziyaret ederek cümbüşlü zaman geçirdi.

Dubai ’deki tatiliyle alakalı konuşan Engin Altan Düzyatan “Dubai, netlikle tekerrür tekerrür keşfetmeniz gereken bir yer. Şehir, her ziyaretimizde “yapılacaklar listesi”ne yeni cazibe merkezleri ve tecrübeler ilave ediyor. Dubai, her çeşit bütçeye göre coşku verici alternatiflerle dolu ve en ehemmiyetlisi, tehlikesiz, hafifletici ve cümbüşlü bir tatil arayan aileler için ideal bir yer. Dubai, netlikle kalbinizi tutan bir yer ve bu canlı şehre yaptığım ziyaretlerde edindiğim hatıralar netlikle unutulmaz. Gerçekten aileler için ideal bir tatil destinasyonu.” dedi.

Dubai Turizm ve Ticaret Pazarlama Departmanı CEO ’su Issam Kazim ise “Liderliğimizin, şehrimizi eşsiz yaşanabilirliği ve fırsatlarıyla tanınan son küresel destinasyona dönüştürme mevzusundaki kararlı vizyonuyla şehrimizi Orta Doğu ’da devamlı genişleyen bir takipçi kitlesine tanıtarak büyük adımlar atıyoruz. Şehrimiz, inanılmaz temenniler arayan rakamsız ziyaretçi ve ailelerin alakasını sürükleyen muazzam bir sihrime potansiyeline sahip. Beynelmilel gayretlerimizin özünde, Dubai ’yi kesinlikle ziyaret edilmesi gereken bir destinasyon haline getiren canlı tecrübeleri sergilemeye müteveccih derin bir adanmışlık yatıyor. Türkiye ’de popüler bir ad olan Engin Altan Düzyatan, büyük bir hayran kitlesine sahip ve onun heyecanlı tatil tecrübesini anlatması, Dubai ’ye daha fazla ziyaretçi sürükleme misyonumuza hiç kuşkusuz katkıda bulunacak.” biçiminde konuştu.

Engin Altan Düzyatan, “Diriliş: Ertuğrul” dizisindeki Ertuğrul rolüyle beynelmilel nama kavuşurken, ayrıca Körfez Ülkeleri, Hindistan ve Pakistan ’da da büyük bir takipçisi kitlesine sahip. Düzyatan, aynı zamanda sürdürülebilir turizm korunucusu ve 2021 ’de UNICEF Türkiye İyi Hedef Elçisi olarak atandı.

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı