En'lerin festivali İstanbul Festivali Yıldız Tilbe konseri ile kapılarını açtı!

PAYLAŞ
En'lerin festivali İstanbul Festivali Yıldız Tilbe konseri ile kapılarını açtı!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

2022 senesinde 1 milyon 140 bin ziyaretçiye ev sahipliği yapan, faallik dünyasına Türkiye ’nin en uzun soluklu ve en geniş kapsamlı şenliği olarak damgasını vuran İstanbul Şenliği, bu yıl Burak Yeter ve Yıldız Tilbe konserleri ile başladı.

Trendyol Yemek Ana Sponsorluğu ’nda ve Sipay ’ın Fintek Sponsorluğu ’nda asıllaşan şenlik, saat 16.00 ’da kapılarını açtı. Gündüz saatlerinde çocuklar genç sahnede, bilgisayar oyunu tutkunları espor alanında, öteki katılımcılar yeme içme stantlarında ve değişik etkinlik alanlarında zaman geçirdi. 

Focus İstanbul Faallik Yönetimi tarafından tertip edilen İstanbul Şenliği ’nin ilk gününde devingen sahne performansıyla Burak Yeter sahne aldı. Ardından Türk müziğinin en büyük yorumcularından Yıldız Tilbe, hit şarkılarını izleyiciler eşliğinde söyledi.

Türkiye ’de asıllaşan özel şenlikler arasındaki en büyük görüntü yüzeyine sahip, 600 metrekare LED ekran teknolojisi ve iskele sistemi, 600 ’e yakın ışık ve 100 ’den fazla hoparlörün kullanıldığı En ’lerin şenliği olan İstanbul Şenliği, katılımcılardan büyük alkış aldı.

İstanbul Şenliği, 22 Temmuz Cumartesi günü Skapova, Yedinci Ev, Mavi ve Güneş, 23 Temmuz Pazar günü ise Hayko Cepkin sahne alacak.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı