Erdal Özyağcılar Ailesiyle Birlikte İlk Kez Reklam Filminde

PAYLAŞ
Erdal Özyağcılar Ailesiyle Birlikte İlk Kez Reklam Filminde
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Erdal Özyağcılar eşi Güzin Özyağcılar ve kızı Zeynep Özyağcılar ile beraber ilk kere bir reklam filminde rol aldı. Özyağcılar ailesi marka suratı oldukları Algida Maraş Usülü ’nün reklam filmi için kamera karşısına geçti.

 

50 seneyi aşkın vakittir sanat yaşamında yer aldığı pek çok proje ve çalışmayla 7 ’den 70 ’e herkesin alkışını kazanan ünlü tiyatro ve sinema sanatçısı Erdal ÖzyağcılarAlgida Maraş Usulü ’nün yeni reklam suratı oldu. 

 

Algida Maraş Usulü ’nün daha bol Antep fıstığı ve daha yoğun süt tadıyla yenilenen Sade Dondurma mahsulünün anlatıldığı reklam filminde; Erdal Özyağcılar ’a kendisi gibi oyuncu olan eşi Güzin Özyağcılar ve kızı Zeynep Özyağcılar eşlik ediyor.

 

Erdal Özyağcılar yeni reklam filmiyle alakalı “Ailemle beraber bir reklam filminde yer almak benim için çok değerli. Sürüklediğimiz reklam filminin kendi yaşamımızı yansıttığını söyleyebilirim. Zeynep ve Güzin ile beraber ilk reklam filmi çalışmamız oldu. Ailelerin en mutlu anlarına eşlik eden bir mahsulle ekranlarda olmaktan mutluluk duyduk.” dedi. 

 

Özyağcılar ailesinin yer aldığı reklam filminin rejisörlüğünü ise galibiyetli rejisör Ozan Sarihten üstleniyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı