Eypio & Didar'dan Yeni Şarkı “Vurgun”

PAYLAŞ
Eypio & Didar'dan Yeni Şarkı “Vurgun”
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Türk müzik dünyasının hoşlanılan adları Eypio ve Didar, müzikseverlerle paylaşmak için sabırsızlandıkları yeni şarkıları “Vurgun”u yayınladı. Şarkının lafları Didar Nurberdiyev ve Eypio ’ya, müziği Didar Nurberdiyev ’e ait. Düzenleme ise İlkan Günüç tarafından asıllaştırıldı.

“Vurgun”, Amirali Ghorbanzadeh ’in rejisörlüğünde çekilen etkileyici bir videoya sahip. Şarkının prodüktörlüğünü Tolga Aykut ve İlkan Günüç üstlendi. “Vurgun”un yayınlanmasıyla beraber, şarkı Mahzen Fabrick YouTube kanalında müzikseverlerle buluştu. Ayrıca şarkı, Mahzen Media yaftasıyla tüm dijital platformlarda dinlenebilir gidişatta.

Eypio ve Didar, “Vurgun” ile dinleyicilere sürpriz bir işbirliği sunuyor. Şarkının dinç ve usta kalıcı melodileri, güçlü vokalleriyle birleşerek dikkat topluyor. Bu yeni çalışmalarıyla müzikseverlere unutulmaz bir tecrübe yaşatmayı kastediyorlar.

“Vurgun”un yayınlanmasıyla alakalı konuşan Eypio ve Didar, şunları söylüyor: “Bu şarkıyı hayranlarımızla buluşturmak için çok coşkuluyuz. İçinde bulunduğumuz işbirliği süreci ve ortaya çıkan müzik, bizim için büyük bir tutku ve emek mahsulüdür. Umarız dinleyicilerimiz de bu enerjiyi sezer ve neşeyle dinler.”

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı