Fado ve Çağdaş İngiliz Müziğini Harmanlayan Nessi Gomes, 11 Kasım'da Zorlu PSM'de!

PAYLAŞ
Fado ve Çağdaş İngiliz Müziğini Harmanlayan Nessi Gomes, 11 Kasım'da Zorlu PSM'de!
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

“Diamonds & Demons ’ ’ albümüyle süratli bir çıkış tutan, çağdaş İngiliz müziği ve fadoyu harmanladığı şarkılarında doğanın, aşkın, ve insan ruhunun derinliklerine inen Nessi Gomes, 11 Kasım ’da Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi ’nde! 

Ufak Guernsey Adası ’nda Portekizli bir ailenin çocuğu olarak doğan İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Nessi Gomes, çokkültürlülükten aldığı esinle ananesel ve duygusal Fado müziğini İngiliz modern müziği ile birleştirerek kendine özgü stilini yarattı. Doğanın, aşkın ve insan ruhunun derinliklerine indiği şarkı sözleriyle ve sihirli sesiyle Nessi Gomes, 11 Kasım ’da Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi ’nde unutulmaz bir performansa imza atacak.

2013 senesinde yazmaya başladığı şarkılarını, yavaş yavaş ve ustaca bir araya getiren Gomes, Grammy adayı üretimci Duncan Bridgeman ile çalışarak, 2016 ’da ilk albümü ‘ ’Diamonds & Demons ’ ’ı ortaya çıkardı. Karanlık, cadı öyküleri, aşk ve güven arayışı gibi mevzular hakkında nostaljik sözlerle bezeli bu albümle süratli ve etkileyici bir çıkış tutan sanatçı, Portekiz orijinlerini yansıtan melodilerin yanı gizeme Björk, Kate Bush gibi adların stillerinden de esin aldı. 

Kariyerinin başından itibaren 21 Avrupa ülkesini içeren bir hayli büyük konser ve  büyük şenlik performansıyla beynelmilel çapta bir hayran kitlesi edinen, eşsiz vokaliyle izleyenlere sihirli bir atmosfer yaşatan Nessi Gomes, 11 Kasım ’da Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi ’nde hoşlananlarıyla buluşacak.

Kapı Açılış: 21.00

Nessi Gomes: 21.30

11 Kasım akşamı reelleştirilecek Nessi Gomes faalliğinin biletleri passo.com.tr ’de.

Bilet Maliyetleri:

Ön Satış 1. Kategori :440,00 TL 

Ön Satış 2. Kategori : 550,00 TL

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı