Ferhat Göçer'den Deprem İçin Yardım Kampanyası

PAYLAŞ
Ferhat Göçer'den Deprem İçin Yardım Kampanyası
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

‘ ’Türkiye için birlik olma zamanı ’ ’ diyerek tüm sanatçıların, iş adamlarının, yardımseverlerin ellerinden gelen desteği yapacaklarını öğrenerek bu mevzuda bir çalışma başlattıklarını belirten Ferhat Göçer, takviye etmek isteyenler için yetkililerle görüşmelerin sürdüğünü ve yakın zamanda devlet yetkilileri tarafından tespit edilecek bir hesap numarası ve takviyelerin bir araya gelmesi için merkez mevzusunu paylaşacaklarını belirtti.

Bu mevzuda gerek acil gerekse uzun vadede lüzumlu gereksinimleri tespit etmek için yetkililerleortakbir çalışma başlattıklarını belirten Göçer ‘ ’Oluşturulacak kaynakları, devletin yetkili üniteleriyle paylaşıp, gereksinimi olan bölgelere ileteceğiz. Kampanya yetkililerle ortak yürütülecek. Kampanyaya katılacak tüm arkadaşlar ve yardımseverler bana erişebilirler ’ ’dedi ve kampanyaya tüm yardımseverleri davet etti.

Göçer ‘ ’Kimin elinden ne geliyorsa,zelzeleyi yaşayan yurttaşlarımıza merhem olmaya hazırız. Bir battaniye yollamak isteyen olursa bir battaniye,bin battaniye yollamak isteyen olursa bin battaniye. Acil gereksinim listesini ve lüzumlu bilgileri en kısa zamanda paylaşacağız ’ ’ dedi.

Ferhat Göçer, Kahramanmaraş Pazarcık ilçesi merkezli olan ve Malatya, Gaziantep, Adana, Diyarbakır, Şanlıurfa, Hatay, Osmaniye gibi bir hayli şehirde sezilen zelzele sonrası bir kampanya hazırlığı çalışmasına başladı. Şu an devletin tüm yetkili üniteleriyle görüşerek bir ortak çalışma için hazırlıklara başlayan Ferhat Göçer,başkanı olduğu Musiki Yapıtı Sahipleri Grubu İş Birliği MSG ve MESAM ile beraber,  zelzeleden etkilenen sanatçılara ve yurttaşlara iletmek emeliyle bir fon oluşturacaklarını söyledi.

 

Kaynak: adamnedio.com