Funda Arar YBY Woods Sahnesinde Özkan Uğur'u Ele Güne Karşı şarkısıyla andı

PAYLAŞ
Funda Arar YBY Woods Sahnesinde Özkan Uğur'u Ele Güne Karşı şarkısıyla andı
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

İstanbul ’un en büyük sahnesinde zaferli adları ağırlamaya devam eden YBY Woods, Türkiye ’nin en beğenilen sanatçılarından Funda Arar ’ı beğenenleriyle bir araya getirdi. Ormanın içinde, yıldızlarla dolu semanın altında sahne alan Funda Arar, 7 ’den 70 ’e herkesin ezbere bildiği şarkılarını heyecanla seslendirirken, eşsiz performansıyla herkesi büyüledi. Funda Arar sahnede zaferli sanatçı Özkan Uğur ’u da anarak Ele Güne Karşı şarkısını beş bin birey ile beraber seslendirdi.

Konserden şenliğe, tiyatrodan spora bir hayli kültür, sanat ve cümbüş tecrübelerini bir arada yaşatmaya odaklanan YBY Woods, beğenilen sanatçı Funda Arar ’ı İstanbul ’un en büyük sahnesinde ağırladı. Kemerburgaz Kent Ormanı ’nın eşsiz havasında asıllaşan konserine Yak Gel şarkısıyla çıkan ünlü sanatçı, sahne performansıyla izleyenlere müzik şöleni yaşattı.

Beş bin seyircinin hayranlıkla izlediği ve şarkılara heyecanla eşlik ettiği konserde Funda Arar; Seni Bildim, Haberin Var Mı?, Benim İçin Üzülme ve Arapsaçı gibi bir hayli hit parçasının yanı gizeme Yılda Bir Gün ve Bir Yangının Külünü şarkılarını söyledi. Funda Arar, sahnede zaferli sanatçı Özkan Uğur ’u da yemini ve Ele Güne Karşı şarkısını beş bin birey ile beraber seslendirdi.

Konserden evvel de cümbüşlü etkinlikler tertip eden ve kapılarını 15.00 ’te açarak konuklarına sevinçli tecrübeler sunan YBY Woods ’ta gün, gülen suratlarla noktalandı.

Yaşadıkları tecrübenin insanları ve insanların içinde bulundukları toplulukları pozitif şekilde dönüştürdüğüne inanan YBY Woods; semanın altında, ormanın içinde eşsiz konser tecrübeleri yaratmaya devam ediyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı