Fundyy Yeni Şarkısıyla Duygusal Bir Yolculuğa Çıkartıyor: “Gidebildiğin Yerdeyim”

PAYLAŞ
Fundyy Yeni Şarkısıyla Duygusal Bir Yolculuğa Çıkartıyor: “Gidebildiğin Yerdeyim”
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Türk pop müziğinin hoşlanılan adlarından Fundyy, “Gidebildiğin Yerdeyim” şarkısıyla müzikseverlerin karşısına çıktı. Lafları Fundyy ’a, müziği Baha ’ya, aranjesi Efe Can ’a ait olan şarkının mix-mastering harekâtları ise Kutay Sarıgül tarafına reelleştirildi.

Şarkının lafları, bir ayrılık sonrası yalnızlığa düşen birinin iç dünyasını anlatıyor. “Sen gittin gideli ben güldüm mü sen bi de sor bana / Yalnızlık adım olmuş soyadım sensizlik baksana” dörtlüklerinde yalnızlığın acısına vurgu yapılırken, “Öğrenirim sevdalar birgün der elveda!” dizesi ise ayrılık acısının kaçınılmaz olduğuna işaret ediyor.

Şarkının video klibi de oldukça etkileyici. Fundyy ’ın rejisörlüğünü üstlendiği klip, şarkının duygusal havasını galibiyetli bir biçimde yansıtıyor. Sedat Yağız ’ın görüntü rejisörlüğünü yaptığı klip, Ela Nur Bircan ’ın styling harekâtlarıyla da görsel olarak şık bir görüntüye sahip.

“Gidebildiğin Yerdeyim” şarkısı Mahzen Media yaftasıyla tüm dijital platformlarda, video klibi ise Mahzen Fabrick YouTube kanalında yayınlandı.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı