Furkan Anıl'dan iddialı bir slow “Geri Dönme”

PAYLAŞ
Furkan Anıl'dan iddialı bir slow “Geri Dönme”
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Kendine özgü stili ve besteleriyle müzikal kariyerinde emin adımlarla ilerleyen Furkan Anıl, kalbe değen tümceleriyle duygusal bir şarkıya imzalaydı.

Lafı ve müziği Furkan Anıl, tertip etmesi Çağlar Kocatepe ’ye ait olan şarkının klip rejisörlüğünü ise Gökhan Özdemir üstlendi. Furkan Anıl ’a okumalarda Ajda Pekkan, Ebru Gündeş, Işın Karaca, Ferhat Göçer gibi bir hayli sanatçının vokal koçluğunu yapan Fatih Ertür eşlik etti.  

“Bu şarkı benim yaşamımın kırılma noktasında yazdığım bir şarkı. Hem çok kırdığım hem de çok kırıldığım, hiçbir zaman olamayacağını bildiğim ama hayalimde hep oldurduğum bir öykünün şarkısı. Gelmesinden çok korktuğum bir bekleyişin, dünya da cennet ile cehennemi yaşatan, yeri hep arafta kalmış bir öykünün şarkısı. Lafları kalbimden, bestesi acının en saf halinden çıkmış bir şarkı. Bazılarına tanıdık gelecek bu öykü, bazıları da şahit olacak bu öyküye ama en çok kavrayanlar bu duyguları yaşayanlar olacaktır. Sizlere samimiyetimi sezmeniz ismine kalbimin kapılarını sonuna kadar açıp, en özel şarkılarımdan bir tanesini paylaşmaktan mutluluk dinliyorum. Beni dinlemeniz ve kavramanız dileğiyle başka öykülerde buluşmak üzere şimdilik güzelce kalın sevgiler…”

Furkan Anıl ’ın “Geri Dönme” isimli single çalışması GNL Entertainment yaftasıyla tüm dijital platformlarda yayında!

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı