GAİB kasım ayı eğitim takvimini duyurdu

PAYLAŞ
GAİB kasım ayı eğitim takvimini duyurdu
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Yalnızca online değil surat surata eğitimlerimizin de bu ay işleneceğinin müjdesini vermek isterim. Kasım ayı içinde tüm bölge şehirlerimizde Uygulamalı Karbon Ayak İzi Hesaplama Eğitimini yapmayı tasarlıyoruz. AB ile ticaretimizin devam edebilmesi için yeşil mutasyonu sağlamamız gerekiyor.

Karbon Ayak İzi Hesaplama eğitimine tam azalarımızı davet ediyoruz. Titiz çalışmalar istikametinde uzmanlarımızca seçilen içeriklerimizin yararlı olmasını diliyorum” dedi

Ekim ayında hakikatleştirdikleri eğitimlere değinen Kileci, “Ekim ayında Birliklerimizce 11 başlıkta düzenlenen webinarlarımıza toplam 5 bin 467 birey katıldı. Özellikle Ticaret Bakanlığımızın uzmanları tarafından yapılan 2 günlük Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri ile dış ticarete müteveccih verilecek yeni devlet yardımlarını azalarımıza tanıtmış olduk. Gitgide gelişen eğitim ailemizle her ay yine, yeni eğitimlerle bir araya gelmenin neşesini paylaşıyoruz” biçiminde konuştu.

Açıklamasında Kasım ayında takvime ilave edilen eğitimlere değinen Başkan Kileci, “Kasım ayındaki eğitimler kronolojik sırasıyla: İlk İzlenim Yönetimi, İhracat Değerlerinin Yurda Getirilmesine Dair Aktüel Uygulamalar, Yalın İmal, Sanayi Kuruluşları için Güneş Enerjisi Santralleri ve Hadiselerle Akreditif Okuryazarlığı eğitimi biçiminde sunulacaktır.

Her birinin ayrı bir ehemmiyeti olduğunu vurgulamak isterim. Sonrasında ise çağımızın en büyük meselelerinden olan dijital bağımlılığı ele alacağız ve Dijitale Bağımlılıkla Çaba eğitimimizde mevzuyu irdeleyeceğiz. Ardından; Aile İşletmelerinin Müesseseselleşmesi, İhracatta Katma Değer Vergisi Ayrıcalığı ve Harekâtları, Dijital Pazarlamanın Esasları, Etsy.com ’da Satış Teknikleri ve E-Ticarette Tedarik Zinciri Yönetimi eğitimleriyle katılımcılarımıza oldukça faydalı eğitimler sunacağız. Yeniden yevmiye hayatın telaşından ve yoğunluğundan çağdaş zaman fertlerinin bitkin akıllarına müteveccih tertip edilecek olan eğitimle katılımcılarımıza fayda sağlamayı kastediyoruz. Beyin Egzersizleriyle Hafıza Kuvvetlendirme eğitimimiz sayesinde bu meseleye dikkat toplayacak ve belki de çözüme eriştireceğiz. Son olarak Kasım ayının son eğitiminde ise İhracat Yapan İşletmeler İçin Kur Tehlikeyi Yönetimi mevzusunu katılımcılarımızla işleyeceğiz. Şimdiden tüm eğitimlerimizin katılımcılarımıza faydalı olmasını diliyorum.

Ayrıca 11 Kasım ’da Birlik hizmet binamızda Bakanlık uzmanlarımızın sunumlarıyla Yeni Nesil İhracat Yardımları Buluşması da olacaktır” diye konuştu.

Eğitimlerimize ait daha detaylı bilgi almak isteyenler; https://www.gaib.org.tr/tr/haberler/gaib-kasim-2022-online-egitim-programlari-360.html üzerinden eğitim takvimine erişebilir, Kasım ayı içerisinde tertip edilecek tüm eğitimlere aynı anda https://www.gaib.org.tr/tr/f/576.html linki üzerinden kaydolabilirler. Dijital civarda asıllaştırılacak eğitimlerin buluşma davet linki, alakalı eğitimin başlayacağı gün e-posta ve SMS ile katılımcılara sevk edilecektir. Ayrıca derslere canlı olarak giremeyenler Youtube kanalımızdan eğitimlerimizin tekerrürünü izleyebilirler.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ