Genç Yetenek Alper Erözer'den “Gönlüne Göre” Şarkısıyla Müzikal Sürpriz

PAYLAŞ
Genç Yetenek Alper Erözer'den “Gönlüne Göre” Şarkısıyla Müzikal Sürpriz
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

Türk müziğinin genç becerilerinden Alper Erözer, coşkuyla beklenen yeni single çalışması “Gönlüne Göre”yi müzikseverlerle buluşturdu. Şarkının, söz ve müziği Mert Metin Yıldırım ve Alper Erözer ’e, tertip etmesi ise Ferhat Demir ve Aytac Ozalp ’e ait. Mix ve mastering harekâtları Ferhat Demir tarafından yapıldı. Klibin rejisör koltuğunda Fatih Tandoğan yer alırken prodüksiyon ise Erozer Production / Futurhythm Music Production tarafından üstlenildi.

“Gönlüne Göre” şarkısında, Alper Erözer kendine has duygusal yorumuyla dinleyicilere unutulmaz bir müzik tecrübeyi sunuyor. Şarkının uslara kazınan sözleri, Mert Metin Yıldırım ve Alper Erözer ’in kalemiyle hayat buluyor.

”Gönlüne Göre” şarkısıyla müzikseverlerin alkışını kazanan genç sanatçı, kariyerine olan isteği ve müzikal hüneriyle ön tasarıya çıkıyor. Şarkı, tüm dijital müzik platformlarında, klip ise Alper Erözer youtube kanalında müzikseverlerle buluştuMüzikseverlerle Paylaşmaktan Mutluluk Dinliyor:

Yeni single ’ı hakkında duygularını paylaşan Alper Erözer, “Gönlüne Göre” isimli şarkısını müzikseverlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyor. Kendi duygularını ve düşüncelerini bu şarkıda buluşturan sanatçı, dinleyicilerin de kendi hayatlarından parçalar bulacaklarına inanıyor.Kendine Özgü Yorumunu Dikkat Topluyor:

Müziğinde kendine özgü stilini yansıtan Alper Erözer, “Gönlüne Göre” şarkısıyla da dinleyicilerden bütün anekdot almayı amaçlıyor. Güçlü sesi ve etkileyici yorumuyla dikkat toplayan genç star, müzikseverlerin kalbinde taht kurmayı kastediyor.

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı