Her Bölümü Nefes Kesen 'Aile' Dizisinden Çarpıcı Bir Tanıtım Yayınladı

PAYLAŞ
Her Bölümü Nefes Kesen 'Aile' Dizisinden Çarpıcı Bir Tanıtım Yayınladı
  • 0
  • 0
  • 2 dakika da oku
  • +
  • -

“ASLAN MI, CİHAN MI? ÖZ EVLADIN MI, EVLATLIĞIN MI?”

Show TV ’de ekrana gelen, Ay İmal imzalı ‘Aile ’ yarın akşam solukları kesecek yeni kısmıyla ekrana gelecek. Aslan ve İlyas Koruzade ’nin yüzleşeceği kısımda Soykanlara dair büyük bir gizem bilinecek.

Aslan ve İlyas Koruzade ’nin gerilim dolu yüzleşmesinin ekrana geldiği tanıtımda Aslan, Serhat ’ı öldürdüğünü İlyas ’a açıklıyor. İlyas, Aslan ’ı tüm ailesinin tek tek canını almakla tehdit ederken, bu sırada Devin ve Hülya ’nın bir taşıt tarafından sıkıştırılması dikkat topluyor. İlyas ’ın Hülya ’ya “Aslan mı, Cihan mı? Öz evladın mı, evlatlığın mı? Birini alacağım…” dediği anlar ise tanıtıma damgasını vuruyor. Hülya ’nın vereceği cevap ve Soykan ailesinin bu büyük gizemi izleyicide merak uyandırıyor.

Özgün senaryosunu Hakan Bonomo ’nun yazdığı, Ahmet Katıksız ’ın rejisör koltuğunda oturduğu, Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya ’nın başrollerinde yer aldığı ‘Aile ’de Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Mert Denizmen, Ecem Simge Yurdatapan ile akılda oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

‘Aile ’ yeni kısmıyla yarın akşam saat 20.00 ’de Show TV ’de!

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı