Heyecan Dolu Gelişmelerin Yaşandığı 'Aile' İzleyicileri Ekran Başına Kilitledi

PAYLAŞ
Heyecan Dolu Gelişmelerin Yaşandığı 'Aile' İzleyicileri Ekran Başına Kilitledi
  • 0
  • 0
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -

Salı akşamları Show TV ’de yayınlanan Ay İmal ’ın dizisi ‘Aile ’ dün akşam ekrana gelen 10. kısmıyla bu hafta da AB ve ABC1 20+ kategorilerinde en çok izlenen dizi oldu. Soykanlar ve İlyas Koruzade ’nin merakla beklenen yüzleşmesi ve ardından gelen coşku dolu büyümeler izleyicileri ekran başına kilitledi.

Haftalardır doruktaki yerini gözeten Aile ’nin dün akşam yayınlanan 10. kısmı AB ’de 7.71 izlenme oranı rating 19.75 izlenme payı share, ABC1 20+ ’da 7.60 izlenme oranı rating 17.82 izlenme payı share elde ederek gecenin birincisi oldu. Dizi Total ’de ise 4.62 izlenme oranı, rating 11.82 izlenme payı share ile ismini üst sıralara yazdırdı.

Özgün senaryosunu Hakan Bonomo ’nun yazdığı, Ahmet Katıksız ’ın rejisör koltuğunda oturduğu, Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya ’nın başrollerinde yer aldığı ‘Aile ’de Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Mert Denizmen, Ecem Simge Yurdatapan ile akılda oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

İLYAS KORUZADE ’NİN GELİŞİ SOYKAN AİLESİNİ KARIŞTIRDI

İlyas Koruzade ’nin çiftliğe gelmesi Soykan ailesini karıştırdı. İlyas, oğlunun başına bir şey geldiğinden ve mesullerin Soykanlar olduğundan şüphelendi. İlyas ’ın annesinin evine yemeğe çağrılan Aslan, eş davet alan insanların hayata veda ettiklerini bildiği için gergin anlar yaşadı ancak İlyas ’ın emeli yalnızca Aslan ’ı denetlemek ve ona gözdağı vermekti. İlyas ile konuşmaları sırasında Aslan, İlyas ’ı kuşkuya düşürerek İstanbul ’a çağıranın Ati olduğunu bildi. Hülya ’nın baskılarına dayanamayan İbo, avukatın karısını öldüremediğini itiraf etti. Ati ’nin giderek hududu aşması Aslan ’ı çileden çıkardı. Böylece Aslan, Serhat ’ın cinayetini Ati ’nin üstüne atmaya karar verdi. Yaptığı tasarı işe yaradı, Ati İlyas ’ın sarih gayeyi haline geldi. Ancak İlyas ’ın öbür taraftan Serhat ’ın İzmir ’de görüştüğü bayanları araştırması işleri karıştırdı. İlyas, Serhat ’ın Yağmur ’la görüştüğünü de öğrendi. Hülya ise İbo ’nun yapamadığı işi bitirdi ve avukatın karısına can verdirtti. O anların videosunu Devin ’e izleten Hülya, bir defa daha Soykan olmanın ağır değerini gösterdi.

ASLAN, YUSUF SOYKAN ’A DÖNÜŞTÜ!

Annesinin yaptığı baskılara dayanamayan Ceylan, Ati ’nin daha evvel kendisine verdiği hasarlı maddeyi kullanarak baygınlık geçirdi. Tam ailesini korkutan Ceylan, Aslan ’a hapları kimden aldığını itiraf etmek zorunda kaldı. Bu olay Aslan için artık son damla oldu. Babasına dönüşmemek için mücadele harcayan Aslan ’ın gözünü kan bürüdü, Ati ’yi tıpkı Yusuf Soykan ’ın yaptığı gibi üryan ellerle öldürdü. Olmak istemediği birine dönüşen Aslan büyük bir imha yaşarken, senelerdir okuyamadığı babasının mektubunu da açtı. Mektupta yazanlar Aslan ’a reel büyük imhayı yaşattı. Babası, Aslan ’a “benim gibi olma” demişti ancak Aslan için artık her şey çok geçti.   

 

Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı